Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen szemöldökszedés?

15 évesen szemöldökszedés?

Figyelt kérdés
már rég kiszeretném szedetni a szemöldököm. Holnap megyek kozmetikushoz arc tisztításra és gondoltam kiszedetem. Anya viszont azt mondja hogy ő megbánta mert állandóan szedni kell, és hogy én is meg fogom bánni. 15 évesen korai?
2011. aug. 8. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta szedem.:D Sajnálom,hogy nem kezdtem korábban. Nem volt nagyon dús a szemöldököm,de sokkal jobban áll a vékonyabb..
2011. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy anyád azt mondja, hogy megbánta még nem biztos, hogy úgy is van. Nagy valószínűséggel azért mondja, hogy Te se csináld.

Szerintem ha már látszólag dzsumbuj és akarod, akkor csináltasd, otthon Te is kitudsz magadnak tépni 3-4 felesleges szálat.

Ráadásul az, hogy a kozmetikus kiszedi nem azt jelenti, hogy cérnavékony lesz.

2011. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát nem tudom így. nagyon le van nőve, vagy nagyon vastag? vagy vékony? ha vékony és alig látszik valami akkor felesleges. nekem már kiskoromban le voltak nőve a szálak, így én már régen szedem. de ismerősömnek pl. olyan mintha szedné, pedig nem. irigylem..

15/L

2011. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai :) Bár, ha nem olyan vastag és van formája, akkor hagyhatod úgy is. De ha vastag vagy ilyesmi, és ha téged zavar, akkor szedesd ki. Az a fontos, hogy te jól érezd magad. Én is 15 évesen szedettem ki, és nem bántam meg, hiába kell mindig szedni. Nem nehéz, csak azt kell kiszedned, ami visszanől... az nem gázos :)
2011. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha szerinted van probéma amit meg kell oldani, akkor az probléma 15 és 35 évesen is. Ha van szőr, akkor nem korai.

Ha úgy érzed nem szép, és ki akarod szedni, akkor valóban mindig szedni kell. De inkább szedegesd mindig, mint hogy ne akarj miatta tükörbe nézni, nem?

2011. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha akarod szedesd ki,nembánod meg. ne anyád mondja meg. 20f
2011. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a szemöldököd. Ha nagyon vastag, szerintem kiszedhetik, persze normális keretek között. Nem szép a cérnavékony szemöldök.

Ha viszont alapjáraton elég vékony, nem kell kiszedni.

Nekem pl. nem is nagyon lenne mit kiszedni. max.1-2 szálat szoktam, hogy rendezettebbnek tűnjön.

2011. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan szedd ki én is szedem,pedig én nem vagyok vmi divat pu*ci..Viszont műköröm,hajfestés,szoli még ráér:)
2011. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem olyan vészes. íves, és nem olyan dús vagy nagy, igazán csak egy kis igazításra szorulna. De mindenkinek karakteresebbé teszi az arcát állítólag. (:
2011. aug. 8. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Én magamnak szedem kb 1 éve 14 vagyok, nekem is azt mondta anyum, hogy ő megbánta és én is megfogom, de én ugy voltam vele, hogy attól hogy ő megbánta én nem biztos hogy meg fogogm, és nem 100%, hogy én is megbánom. Szóval kiszedtem és nem bántam meg mert gyönyörű ive lett..de nehogy nagyon kiszedd mert csúnya ha a szemöldök helyén már csak egy halvány csík marad. Mondjuk szerencsére nekem nem volt olyan vészes csak néhány kósza szál volt :)
2011. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!