Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömlakk probléma! Mi lehet...

Körömlakk probléma! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádok lakkozni és rengeteg körömlakkom van de mostanában egyre gyakrabban előfordul hogy az új lakkok pár hét alatt olyanok mint amik megromlottak és ilyen nyúlósak lesznek, vékony cérna szerű csíkot húznak. Ez mitől van?
2011. aug. 9. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

rossz minőségű lakk

vagy tedd őket hűtőbe

2011. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez van! van egy régebbi fekete manhattanas körömlakkom, az tök jó, pedig alíg használom, vagy 2 éve megvan és nincs baja! és van egy szintén manhattanes fehér, amit késöbb vettem mint a feketét és mégis tök rossz. buborékos, olyan cérna szerű csíkot húz. :S
2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem van egy fekete díszítőm ami évek után lett ilyen gondoltam biztos azért mert régi.. Vettem helyette egy újat és pár hét után ilyen lett... De a fehérekkel is gond van... :(
2011. aug. 9. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
a meleg miatt összeáll. tedd hűtőbe, nem hülyeség!
2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!