Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, bejön ez a pasi?

Csajok, bejön ez a pasi?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert annyira nem ismert,de nekem rohadtul tetszik :$


Itt ő a zöld pólós: http://www.youtube.com/watch?v=K8ib6wDy0ok&feature=related


Itt pedig az 1. aki rappel!(nem az éneklő xD)

http://www.youtube.com/watch?v=DyQd7gJD5qQ


na lécci küldjetek választ,kiváncsi vagyok :))


2011. aug. 9. 13:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ott is sokkal jobban néz ki, sokkal férfiasabb. bár ebből az ugrálásból nem sokszor tudtam kivenni a fejüket
2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
a 2 nem ugyanaz, most írtad, h máté meg roli meg mittómén
2011. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Úgyértem hogy az első linkben szereplő zöld pólós és a 2. linkben szereplő 1. reppelő csávó ugyanaz,na ő a MÁTÉ!!(aki nekem bejön)És van mellette az 1. linkben sárga pólós csávó,a 2. linkben téli sapkás fülvédős csávó ő az Mc társa vagy mi a f@szom és ő a ROLAND!(aki állítólag jobb pasi xD)
2011. aug. 9. 13:57
 14/26 anonim ***** válasza:

Fellépés után ott maradtak még bulizni. :d

Máté se küldött el senkit, jó fej volt ő is, de Roli (Wolfie) odajött, h táncolnék-e vele.. lehet ezért szimpatizálok vele jobban ;$

2011. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

hát nem rossz :)

bár láttam már szebbet is

2011. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
bejön:)
2011. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

13:59 Mátéval beszéltél?

Bocsi,hogy sokat kérdezek:D

Amúgy az kemény,hogy táncoltál Rolandal,egyépként nekem is szompatikus,csak nem jön be annyira.... :DD

2011. aug. 9. 16:03
 18/26 anonim ***** válasza:

Ó, Punnany. Rolit "ismerem" a munkahelyéről, mint pasi, annyira nem jön be, de a stílusát nagyon bírom. Mátét nem ismerem - jobban mondva csak annyira, hogy egyszer részegen odajött hozzám, és mindenképpen rá akart beszélni, hogy ő márpedig ma éjjel nálam alszik. XD Amúgy nem jön be.


22L

2011. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, engem amúgy a hegedűs srác, Gergő "támadt le" egyszer egy koncert utáni bulin. Barátnőmmel táncoltam, egyszercsak valaki megfogta a kezem, és magához rántott. Vicces volt. De aranyos volt nagyon, a végén még kezet is csókolt nekem. (:


(Nekem amúgy ő jönne be, ha nem lenne ilyen idióta haja.)

2011. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

:O na az kemény!!

Mindenkinek milyen jó élményei voltak xD sok bennfentes van errefele!Együtt dolgozol vele vagy mi?

2011. aug. 9. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!