Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CSAJOK szerintetek ha egy...

CSAJOK szerintetek ha egy pasi alacsony csupán 166 magas, de helyes és szépen ki van gyurva plusz ezen kivul sportos és szexi az alkata, akkor mennyire számit az, ha egy csaj magasabb nála?

Figyelt kérdés

jah és van egy magas srác aki átlagos testalkatu nem dagi és nincs is kigyurva értitek normál de őő pedig megvan 183 magas akkor ti kit választanátok?


az alacsony fiút vagy a 180asat.


2010. jún. 19. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ezen múlik.még sok máson.a személyiségeteken. ne zavarjon a magasságod.ez van. azért hajrá :)
2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

én az alacsonyabat!

de te hány cm-vagy?

2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Én jobban szeretem ha a fiú magasabb nálam. Az én barátom 181 cm magas én 169 cm vagyok és mindig azon szórakozunk h ha megcsókolom hirtelen felemel.xDD de végülis azt válaszd akit te szeretsz =)) mindegy h néz ki valaki lényeg hogy boldogok legyetek
2010. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

nekem tökre bejönnek az alacsonyabb pasik.mármint nem tőlem :D

és van pár olyan isme4rősöm.bicósok. és ahhw *-*

és ők nekem nagyon bejönnek :D és még izmosak is főleg combra.

2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
én vagyok a 166 os srác feljebb kérdezte valaki:)
2010. jún. 19. 22:44
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
én az alacsonyabbat választanám.. ugyis alacsony vagyok.:)
2010. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Még ha nem is vagy kigyúrva is fontosabb, hogy kedves arcod legyen mint hogy magas legyél. Ha nem vagy tapló, kondival menőző idióta az is sokat segít.
2010. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

én azért jobban szeretem a magas pasikat. ha egymagas velem az még okés:) (én 165 vagyok, szóval te még beleférsz :))

de nekem inkább az ápoltság, a stílus, az ész és a személyiség döntő. utálom is ha pl azt dicsérik, milyen szép a szeme. hey man, erről én mit tehetek?? nem én értem el. ha viszont azt, hogy milyen okos vagyok azt szeretem :) gondolom ezekkel az eszmékkel eléggé egyedül vagyok :S pedig szerintem ennek nem így kellene lennie.

16/L

2010. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

értem csajszik

hát én ápoltnak mondhatom magamat sztem mert én használok onbarnitokrémeket plusz napozok minden már mondták amugy sokan nekem hogy menyire tudok torodni magamal.

2010. jún. 19. 23:22
 10/23 A kérdező kommentje:
okés cdajszik koszi mindent:)
2010. jún. 19. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!