Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Swarovski kristályos ékszerek...

Swarovski kristályos ékszerek mennyire tartósak? Tényleg kiesnek ezek a kövek hamar?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem volt egy gömb alakú, swarovski kristályos fülbevalóm és medálom, mindegyikből estek ki, pedig nagyon szerettem őket :( . azt mondta nekem valaki, hogy el lehet vinni javíttatni, de még nem vittem. meg atz is hallottam, ha bekened átlátszó körömlakkal, nem esik ki. 16L
2011. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok.kb 1 hónap után estek ki. mindig rajtam voltak.
2011. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy teszed el őket ha nem hordod meg amikor hordod mit csinálsz benne. Nekem van egy gyűrűm és egy karkötőm. Nagyon vigyázok rájuk. Éppen hogy esti mesét nem olvasok nekik :D:D És semmi bajuk nincs. Ne érje víz meg ha több ékszered van akkor ha elteszed őket akkor ne érjenek össze meg a súrlodástol gyengülnek.


17/L

2011. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiesni kiesnek egy idő után,de visszarakják,és szerintem szépek,szeretem:)

Van amelyik 10 éve megvan és nem esett ki,van amelyik pár hónap után kijött nekem.

2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

16L vagyok még mindig :D .

akkor nekem biztos az is volt a baj. abban fürödtem mindig :S

2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
OFF: ha nincs meg, ami kiesett, akkor is tudják pótolni?
2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Swarovski bóvli. :D Legalábbis ezt olvastam itt az oldalon régebben, én nem foglalkozom ékszerekkel.
2011. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Azért kérdeztem mert a barátnőmnek is tetszik és meglepném őt egy gyűrűvel és egy lánccal. Tehát ha mindig hordja éjjel nappal akkor sanszos hogy kiesik, ha jól értettem. Nem szeretném hogy csalódjon.
2011. aug. 9. 14:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Bóvli? Komolyan ezt írták valahol?
2011. aug. 9. 14:30
 10/14 A kérdező kommentje:
A cirkónia kövekkel mi a helyzet? Ebben is segítsetek légyszíves, mert látom ti szakértők vagytok. Nagyon adok a véleményetekre.
2011. aug. 9. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!