Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed? ->A vaterán...

Mi a véleményed? ->A vaterán láttam Swarovski Kristályos francia csatokat viszonylag elég olcsón 1400 Ft körül

Figyelt kérdés
Szeinted tényleg Swarovski kristály van a csatban lehetséges,hogy ilyen áron már lehet kapni? Azt hittem ezek sokkal drágábbak,legalábbis bizsu ékszerben drágábban láttam Swarovski Kristályo köveket.
2010. júl. 10. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

csak akkor erdeti Swarovski ha benna van a hátuljában a hattyú!

az összes többi hamisitvány!

2010. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kamu,sajnos!
2010. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de attól még megveheted,mert azok is tudnak nagyon szépek lenni(nem eredeti)!
2010. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt akarom/akartam megvenni!

A hattyú mint fémjelzés?

2010. júl. 10. 09:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló. Lehez igazad ven, olyan a kő mint a strassz. Strassz köves csatokat se lehet olcsóbban kapni és az is szépen csillog.
2010. júl. 10. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez biztos hogy Swarovski
2010. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eredeti.
2010. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az eladótól. vedd meg mert szép és ha kiderül hogynem eredeti akkor értékeld negativra ird be hogy hamis cuccokat árul. ennyi.
2010. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!:)
2010. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb Vaterás beleírja a hirdetésbe, hogy az ékszer / csatt eredeti Swarovski és tanusítványt is küld, vagy csak Swarovski köves. Ha csak Swarovski köves, nem lesz benne a hattyú, mert millió egy gyár használ fel Swarovski köveket.


Amennyiben a hirdetésben szerepel, hogy csak a kristály Swarovski, ne mondd az eladóra, hogy hamisítványt árul, mert nem lesz igazad.

2011. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!