Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek úgy összességében...

Szerintetek úgy összességében milyen a szemem? Hány pontot adnátok rá? (őszintén, nem sértődöm meg! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


első második natúr, harmadik pedig egy kis smink.

másodikon kicsit furcsán áll, mert egy képről vágtam körbe:))))

(nem kell mondani, hogy tömeg szem. Tudom hogy sok barna szemű van de ugyanígy van rengeteg a zöldből, és a kékből is!)


2011. aug. 9. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"tömeg szem" :D ilyet se hallottam még! :D


szerintem szép.

2011. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! Az ilyenre mondják, hogy mély pillantású. Nem tömegszem!
2011. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos; nem nagyon különbözik más szemektől.
2011. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi! :D

első: azért írtam, hogy " tömegszem" mert tesznek fel kérdéseket és pl. akinek barna írják, hogy átlagos több millió embernek ilyen.. szerintem nincs két egyforma szem, egy ugyanígy van az ikrekkel.. ők sem teljesen egyformák, valamiben tuti különböznek :)

2. & 3. köszönöm :))

2011. aug. 9. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:
szép :) mindig is ilyen szép nagy barna szemeket akartam. mondjuk az enyémmel is meg lehetek elégedve, még egy olyat nem láttam mint az enyém (kivéve apámon)sötétzöld szemem van, ami kicsit olyan sárgás. ha belesüt a nap akkor meg kékes.
2011. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

áá. imádom a zöld szemeket, főleg aminek szép árnyalata van :)

2011. aug. 9. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
mint egy sima szem, számomra semmi extra, üzemel oszt jó' van :D
2011. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szép! :)

Látom kontaktlencsét hordasz. :D

2011. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig azt kell mondjam, hogy tömegszem. MI különleges van ebben a sötétbarnában? Ugyan olyan. Még ha világosabb lenne, azt mondanám szép, de így... Semmi különleges nincs benne. A kék és a zöld a szépek. Azoknak több árnyalatuk van, ha világosak, ha sötétek. 10/2
2011. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak az első kép alapján tudok véleményt mondani, mert a másik kettő agyon van Photoshopolva....szerintem szép a szemed, még smink nélkül is, nem "tömegszem", bár jó lenne látni az arcodat is, hogy ahhoz viszonyítva mekkora.
2011. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!