Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltassam meg, vagy nagyon...

Csináltassam meg, vagy nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Szeretnék tragus piercinget csináltatni, de csak az egyik fülembe.Olvastam, hogy eléggé fájdalmas.Az nem baj, ha mikor átszúrják, fáj, csak utána ne fájjon sokáig.Akinek van tragus piercingje, mennyi idő után gyógyult be?Egyébként 2 éve csináltattam helix piercinget, és hát elég nehezen gyógyult be, meg sokkal jobban fájt, mint a többi fülbevalóm.Ha a tragus a helixnél fájdalmasabb, meg nehezebben gyógyul be, akkor nem csináltatok, de ha kb. olyan lesz, mint a helix, akkor azt még kibírom.:)
2011. aug. 11. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól olvastad.Iszonyatosan fáj. Nekem is csinálták,és a végén már fel akartam adni,kértem inkább hagyjuk,de végül is megcsinálták.Sírva mentem haza. 3 napig aludni sem tudtam mert lüktető fájdalom volt.Végül nekem elegem lett,és kivettem a piercinget.Így is kellett 2-3 hét,hoy begyógyuljon.

Nem tudom a helix menyire fájt,de gondolom nem annyira mint a tragus..Az volt az egyetlen amit nagyon megbántam hogy belementem..


De ez ne vegye el a kedved,lehet,hogy neked nem fog annyira fájni.

2011. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én erre csak ennyit mondanén-mutatnék-.

[link]

2011. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kicsit elment most a kedvem a piercingcsináltatástól, de azért még várom a válaszokat, hogy kinek mennyire fájt.Még azért gondolkozok rajta, de ezek után nem tudom, hogy csináltassam-e meg.
2011. aug. 11. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! El ne vegye a kedved senki! Ha szeretnéd, hajrá! Egyáltalán nem kibírhatatlan, a gyógyulás sem az, csak figyelni kell rá 2-3 hétig nagyon...
2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!