Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csináltatok egy picike...

Ha csináltatok egy picike tetkót a hasamra, mennyi ideig nem érheti nap vagy szoli? Megyek Görögországba, és nem tudom mikor csináltassam meg. :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:29
 1/4 ThodEE GoD válasza:
Inkább ne csináltass ;)
2010. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy tattoo gyógyulási ideje(mire teljesen begyógyul) körülbelül 2 hét:)

tehát ez idő alatt nem érheti szoli és erős napsugárzás:)

vagy várj vele, vagy utána varrasd, mert ha már megszenvedsz a tetoválással, legyen szép, nehogy elrontsd a szolival, napozással:)

sok sikert:)

2010. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mikor mész Görögországba, de ahogy az előttem szóló is írta, 2 hét a gyógyulási idő, és esetleg még utána is egy darabig kerülném a helyedben a szolit, meg a napot.

Ha netán nyárra tervezed az utat, akkor szerintem a közeljövőben csináltasd meg a tetkót, mert addigra már bőven gyógyult lesz, és nem lesz vele gondod. :)

2010. márc. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még azt, hogy tetoválást szerintem eleve nem ajánlatos nyáron csináltatni, mert az izzadás se tesz jót neki.
2010. márc. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!