Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg mondjátok, hogy melyik...

Meg mondjátok, hogy melyik népekre jellemzőek az alábbiak? (lent)

Figyelt kérdés

kis orr

kicsit mandulavágású szem

alacsony testmagasság

nem széles arc

formás ajak

kicsit sötétebb bőr de nem néger


láttam kérdéseket pl hogy-hogy néznek ki a görög lányok és akkor írtak rájuk jellemzőket,hogy átlagosan hogy néznek ki. ez minden népnél kialakult.ugye? megtudnátok mondani hogy amiket írtam mely népekre jellemző? (nem az összes együttvéve hanem külön-külön)


2011. aug. 11. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igaz lehet akármelyik latin-amerikai népre, de akár a barnább bőrű távol-keleti lányokra is (pl. thai).
2011. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kicsit mandulavágású szem az a koreaiakra. ( A japánoknak és a Kínaiaknak jobban )

Alacsony testmagasság az ázsiaiakra, a többit meg nem tudom. Remélem segítettem.

2011. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaa, külön-külön? :D

- kis orr: bárkinek lehet kis orra, ez szerintem nem lehet néphez kötni...

- mandulavágású szemek: mindenképp az ázsiaiak, esetleg még a közel-keletiek (törökök, egyiptomiak stb).

- alacsony testmagasság: ha lányokról beszélünk, akkor az amerikai lányok nagyon alacsonyak, de az ázsiaiak is. Sőt, még az ausztrálok és a latin-amerikaiak is (Brazíliát kivéve).

- nem széles arc: ezt lepasszolom...

- formás ajak: nem tudom, neked mi a formás, de a feketéknek mindenképp telt ajkaik vannak. Aztán persze megint csak az ázsiaiak (főleg Thaiföld, Vietnam). Mellesleg ez is lehet bárhol a világon, egy népet nem lehet az ajkával jellemezni, mert ez elég változatos.

- barna bőr: főképp a latin-amerikaiak, esetleg spanyolok, olaszok, vagy 1-2 ázsiai ország is.

2011. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírom, amik nekem eszembe jutnak.

kis orr: kelet-ázsiaiak (mikor megérkeztek a keresztény hittérítők japánba, nagy orrúnak csúfolták őket, tehát nekik az európai fejen ez volt a legfurcsább)

kicsit mandulavágású szem: indiánok, dél-Amerika olyan részein, ahol még élnek

alacsony testmagasság: kelet-ázsiai népek mindenképp, plusz a mediterrán népek is pl. spanyolok, esetleg mexikóiak, dél-amerikaiak

nem széles arc: szerintem a kínaiakon, és a délkelet-ázsiai népeken kívül ez minden népre igaz (de pl. a japánoknak sincs palacsinta fejük, de a fehéreknek és a feketéknek sem)

formás ajak: feketék

kicsit sötétebb bőr: mediterrán népek, dél-amerikaiak, indiaiak, arabok

2011. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mandulavágású szemnél kihagytam, hogy egy fehér és egy mongoloid ember házasságából nagyon aranyos mandulavágású szemű gyerekek szoktak születni.
2011. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!