Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik típusú spermicidet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú spermicidet javasolnátok? Kinek mi a tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Gyakran vált ki allergiát? Megbízható módszer?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy: NE HASZNÁLJ!
2011. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben..? érdekel a véleményed.
2011. okt. 22. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert spermicid mellett is van rá esély hogy terhes legyen, illetve bőven lehet allergiás is bármelyik fajtára!

Azthiszem valami 10-15% esélyt szoktak emlegetni , ami szerintem magas!

2011. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se használj! Én is próbáltam ezeket a spermicid szarságokat és egy kis idő múlva ki is jött tőle az allergiám. Tele vannak vegyszerrel. Még aki esetleg nem lenne allergiás rá még annak is káros.

Nekem például olyan problémám volt tőle, h csípett az egész hüvelyem, meg fáj ahogy amikor pisiltem. Mikor kijöttek a tünetek egyből abbahagytam, de úgy sem múlt el egyből.

2011. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem viszont tökéletesen bevált. semmi allergia, megszakitással együtt tökéletes :) a kúp még nedvesit is, a tabletta annyira nem, mondjuk, az engem is néhanapján kimart, de a kúp az tényleg jó :)
2011. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!