Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a festett vörös hajról, ha egy olyan lány viseli, aki szép is vele/jól is áll neki?

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmi vörösre gondolok:)

/ne higyjetek nagyképűnek a kérdés miatt, de tényleg nagyon jól állt nekem a vörös haj, és sokkal szebb voltam vele, mint az eredeti hajammal (és) azért tettem fel a kérdést, mert sok helyen azt hallottam, hogy a pasik undorítónak találják a (festett) vörös hajat, illetve az a 'sorrendjük', hogy 'szőke-fekete-barna-vörös' .. ></


2011. aug. 12. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól áll egy csajnak a vörös, az ugyanolyan szexi, mint egy barna. A szőkéket meg nemszeretem. Nálam a "sorrend": barna, vörös, fekete, szőke.
2011. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

egyetértek az előttem szólóval csak nálam a sorrend igy van: barna, fekete, vörös, szőke.

mellékesen (minél rozsdásabb a tető, annál nedvesebb a pince)

a vöröseket egyébként csak azért szeretem kevésbe mert sokuknak nagyon fehér bőre van, az pedig nem oylan vonzó

2011. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mért a szőke van az utolsó helyen?

Nekem egyáltalán nem állnak jól a sötét szinek csak a világos.Akkor most ezért minden pasi szemében utolsó helyre kerülök?-.- be is b@szna

2011. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

megmondom miért van az utolsó helyen. eredetileg a szőke fehérbőrű emberek hajszíne. na most én magam nem vagyok fehérbőrű, és nem is tetszik a fehérbőr egy emberen sem. az eredeti szőke ezért nem tetszik.

a festett szőkék pedig általában butácskábbak. ezt bizonyitja a festett haj is. ezt úgy mondom hogy édesanyám sötét barnából vagy feketéböl, testvérem pedig sötétbarnáról festett szőke. egyikük sem buta, de nem is mondanám okosnak. a festett szökék vagy elégedetlenek magukkal, vagy csak egyszerüen buták.

2011. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

amit a második válaszoló írt az 1 nagy baromság,úgyanígy lehetnének buták vagy elégedtlenek a festett feketék,festett barnák,festett vörösek....

mellesleg meg kérdező szerintem mindenki olyan hajszínt "viseljen" ami neki tetszik és jól áll,ne mások akarj megfelelni,elsősorban magadnak akkor fogod szerintem jól érezni magadat,úgyis találsz olyat akinek az olyan lányok jönnek be mint te.Tudom,h én nem vagyok pasi de azért úgygondoltam,h leírom a véleményemet.:)

2011. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem meg mindneki viselje azt a hajszint, amivel a jó isten megáldotta. fogadja el magát. ilyen alapon müködnek a plasztikai műtétek is.

nem vagy megelégedve a hajaddal, aztán késöbb az alakoddal, majd az arcoddal bla bla bla.

egyébként pedig meggyőződésem hogy a festett szőkék közt a legtöbb a buta.


"a szőkévé varázsolt barna azonnal hódító szexbombának érzi magát" - erre van szüksége egy okos nőnek, hogy a haja miatt érezze magát szexinek? nem hiszem. a buta nők szeretnének feltünök lenni.


"A szőke, sima és hosszú haj vezeti a toplistát. Aki ilyen frizurát visel, azt a legtöbb ember általában szexinek, jól neveltnek, vagy egocentrikusnak és kicsinyesnek tartja." - ha egy csaj befesti a haját szőkére, pontosan azt fogja gondolni, hogy csak a pozitiv oldalát nézik.


a festett szőkék szeretnének feltünni valamivel, ez esetben a hajszinükkel. nézzük meg jobban a dolgot. miylen emberek akarnak feltünöek lenni: a celebek a legjobb példák, mert ők semmihez nem értenek, de feltünőek akarnak lenni. ők is buták, akár a festett szőkék. oh, és egy kis práhuzamot is fel lehet fedezni a kettő között: vv zsófika - szőke, annácska - szőke, vv szandika - szőke


ugye ők sem buták.

2011. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én sem találkoztam még okos festett szőkével, r*banccal (akinek ugye a tanulmányi eredménye sem éppen kitünő) meg állandóan. de azért kivétel mindenhol akad, azt ne felejtsük.:)

nem azért félek, hogy mások nem fogadnak el, csak attól, hogy a fiúknak nem tetszik a vörös hajszín ><

de amúgy nem, soha az életemben nem mennék plasztikai műtétre. és még csak hajszínezűvel ügyeskednék, nem festeném be 30 éves koromig kb., úgyhogy nyugi. :)

de ha úgy nézed, akkor már sminkelni sem kéne, mert az is 'mű'.. de ehhez is dobok egy kommentet: hogyha nem sminkelné magát mindenki, és nem a sminkelt lány lenne a pasiknál a 'mérce', akkor én sem sminkelném magam, mert a 'mérce' lejjebb ugorna. remélem ez érthető. :) de amúgy össze ne vesszetek itt a szőke hajon.. én is azt vettem észre, hogy pasik állandóan körülrajongják a szőkéket, halálosan féltékeny voltam majdnem fél évig egy hosszú hajú szép szőkére ><

2011. aug. 12. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
ne legyél féltékeny szőkékre, és a vörös hajjal pedig semmi baj nincs :)
2011. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

pedig a szőkék sokkal szebbek.. legalábbis nálam biztos o,o

és mindenki őket isteníti ><

2011. aug. 13. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
hát látod hogy mégsem mindenki hiszen én magam sem.
2011. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!