Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25/F vagyok de senki nem néz...

25/F vagyok de senki nem néz 17-nél többnek, egyszerűen nemvesznek komolyan. Hogy tudnék idősebbnek kinézni?

Figyelt kérdés
Szóval 25 vagyok,és már baromira zavar ez a dolog hogy mindenki csak "kisgyereknek" néz,akárkit megkérdezek...mindig az a válasz h max 17. Az oké hogy sokan aztmondják hogy ennek örüljek,persze ez oké,de így az életben elég szarul érzem magam mert a munkámban sem vesznek komolyan, vagy éppen amikor nemvolt melóm akkoris úgytünk nekem a keresésnél hogy ránézésre utasítottak el. Amikor már az ilyen 16-19 évesek is úgyszólitanak hogy gyerek meg öcsi... na az felb*sz. A külsőmmel akkora gond nincs, 180magas vagyok,rövidhajú,teljesen átlagos kinézetű. Fogalmam sincs már hogy milehetne a megoldás, még talán a szakáll megoldás lenne,azzal meg az a gond hogy max egy körszakállt tudok csak növeszteni,miközben teljes szakállt szeretnék,de az meg nemnő. Nemtudom hogy pl a másfajta öltözkedés segítene e a dolgon, de valószínű jobb ha beletörődök hogy ezvan.
2011. aug. 13. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Borosta? :)

Egy kicsit hosszabb haj: [link]


[link]


Ne vicces, vagy trendi pólókat hordj, inkább inget, az alá jól mutat az atléta trikó, és az ing meg szétgombolva. Csuklóra is ne összevissza fonál karkötők, hanem egy komoly karóra. Tornacipő helyett komolyabb edzőcipő :)

2011. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(A második képnél a jobb oldali hajra gondoltam)
2011. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
körszakáll is segíthet, esetleg komolyabb öltözködés.
2011. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A zömökebb, férfiasabb testalkat esetleg "öregíthet" picit.

A komoly öltözködés is jó ötlet, öltönynadrágban, ingben és normális cipőben nem néznek öcsinek.

A szakáll akkor jó ötlet, ha jól is áll, és tudod ápolni rendesen, különben legfeljebb csövesnek nézel ki, és sok kölyöknek van most kis röhejes kecskeszakálla.

Netán próbálkozz az ún. barkóval, fiatalokon még nem láttam, és garantáltan öregít, kifejezetten férfias viselet.

2011. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A haj az jónak tűnik, bár volt már nagyon hosszú és nagyon rövid hajam is, de ez nemváltoztatott a dolgon. Az öltözködésem szinte minden esetben farmer,sima fekete póló illetve fekete,barna ingek,szóval semmi feltűnő. A hivatalos öltözet igazából annyira nemáll közel hozzám,de egy próbát mindenképp megér. A barkóval az a baj hogy (még?)azt sem tudom megnöveszteni. Nemtudom hogylehetek ennyire elmaradott.
2011. aug. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!