Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindig ilyen "kislányos" lesz...

Mindig ilyen "kislányos" lesz a karom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Már 3 éve lovagolok, vödröket cipelek, naponta 5 km-t biciklizek és még mindig ilyen a karom.

A másik lány kevesebbet mozog, mint én és mégis izmosabb karja van, mint nekem. Én magasabb vagyok jóval és hosszabb is a karom, lehet ez az oka?


[link]


[link]


A másik lány karja:


[link]


[link]


2011. aug. 14. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik lány karja nem izmos hanem húsosabb.De attól még lehet izmos a karod hogy nem látszik.Neked ilyen a karod :) És tök normális.Ne máshoz hasonlítsd magad mert az nem jelent semmit hogy ha a másik úgy néz ki.Fogadd el önmagad :)
2011. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nagyon vékony alkat vagy. Próbálj meg hízni, persze nem zsírban, hanem izomban.

Egyél sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt, semmi cukor, finomított liszt. Mellette pedig súlyzós edzéseket kéne végezni. Először kb. 1 kg-os súlyzóval és fokozatosan lehet növelni. Minél nagyobb, annál szebben formálja majd a karodat.

2011. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
fúú hogy néz ki a második karja nagyon csúnya
2011. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
genetika!
2011. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs a karoddal:D a másik lányé pedig tényleg husibb
2011. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából vékony az a lány is, csak jóval izmosabb. A képen pedig pont nem feszítette be a karját, azért nem látszik izmosnak.

Kicsit fogyni szerettem volna, de nem akarom, hogy még vékonyabb legyen a karom. :S

2011. aug. 14. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem. Csajoknak amúgy sem áll jól a vastag medveölő kéz.
2011. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tökjó a karod, nekem is ilyen :D mondjuk nekem mondták már h izmos, de ha nagyon zavar csinálj pár fekvőtámaszt.
2011. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miért akarsz te izmos kart? szerinted bejön a fiúknak, ha egy lány izmosabb náluk?:D mondjuk nem tudom hogy a többiek hogy vannak vele, de engem inkább taszítana egy izmos lány. teljesen jó a karod így ahogy van:D
2011. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen:D sose akartam vastagabbat:) eddig senki se szólta le h ilyen.
2011. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!