Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok? Nem tudom,...

Mit ajánlanátok? Nem tudom, milyen úton induljak el.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,158 cm magas 48 kg,barna szemű,barna hajú lány. a magasságom igaz nem ideális toppmodellkedésre ,de az arcmodellkedésbe,vagy ahol nem számít a magasság egész alakos modellkedésbe belekezdenék.Bár az arcom igen karakteres,egyedi,nem egoból írom,csak sokan mondták már,azt szívesebben próbálnám.,csak nem tudom,hogy.. netre beírom,de nem találok egy olyat sem ami nekem való lenne,mit tudnék tenni?
2011. szept. 22. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát először is kezd el gyűjtögetni,ugyan is a portfólió nem egy olcsó mulatság viszont elengedhetetlen a modellkedéshez! Én is ilyen alacsony vagyok és eddig egy ügynökségnél sem okozott ez problémát! Én a Diamond Modellügynökséget javasolnám,ők rendszeresen keresnek új arcokat!De arra készülj fel,hogy 80-100 ezer forint a portfólió minimum! Én is ezért nem kezdtem el! :( De sok sikert kívánok neked hozzá! :)
2011. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, hogy egyik ügynökségnél sem probléma, megcsinálják szívesen, csak elkérnek érte egy vagyont, munkát meg sose kapsz.

el kell keserítselek, semmi esélyed. az országban nincs olyan, hogy arcmodell, fotómodell stb, mert csakis olyan lányokkal foglalkoznak érdemben, akik kifutóra, fotózásra, katalógusba, smink, haj mindenféle modellnek jók.

egyik barátnőm modellkedett elég sokáig, sokszor elkísértem ide-oda, többször mondták, hogy tök jó lennék... csak nőnék végre meg (voltam 18 körül xD). Magasabb vagyok picit nálad és kilóra kevesebb. :S Szóval sajnos ezt a szakmát hagyd meg a nagyoknak, és keress mást.

Ha van felesleges 1-2 százezred kidobni az ablakon, csináltathatsz portfóliót, de azon kívül, hogy lesz pár jó képed fészbukra, mást nem érsz vele.

Ha mindenképpen 5 perc csillogást és hírnevet szeretnél, keress olyan ügynökséget, ami statiszták kiküldésével foglalkozik, ott lehet esélyed, ha ezt szeretnéd.

2011. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!