Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem nő a hajam. Mi a teendő?

Nem nő a hajam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
3 évig vasaltam a hajam..tiszta töredezés az egész. most nyárra le álltam és csak 1héten max 1x vasaltam ki..voltam fodrásznál is még februárban és kb 2centit ha nőtt 7hónap alatt...valami tipp vagy gyógyító pakolás? egyáltalán érnek ezek a pakolások valamit is?
2011. aug. 14. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

az eltöredezett hajszálaidnak más nem érnek semmit, azok a részek már "meghaltak". Le kell vágatni az egészséges részig. Azért nem látod nőni, mert amennyit nő annyi le is potyog a végéből, az eltört részekből.

Sajnos csak a végés segít. Aztán a kencéket akkor már kenheted, hogy ne törjenek olyan könnyen. De a roncsolódott hajvégeken csak az olló segít.

2011. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyél a gyógyszertárban ricinusolajat! Száraz hajvégekre is felkenheted, minimum egy órát hagyd raja, vagy törcsivel aludj is úgy. Fejbőrre is felviheted, segíti a növekedést, táplál. Szempillára is lehet használni, dúsítja. Általában műszempilla utána szokták javasolni. És sörélesztő tabletta, szintén tök olcsó!
2011. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!