Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros hajtő, száraz hajvég....

Zsíros hajtő, száraz hajvég. Mi a teendő? Minden 2. napon mosnom kell, ám a hajam vége mégis szálkás és töredezett. Igaz festett a hajam, de ápolom is ennek megfelelően.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mosd normál hajra való samponnal, a zsíros hajra valótól csak zsírosabb lesz. Ne használj semmilyen formázót, és ha nem probléma számodra, ne is szárítsd, száradjon meg a levegőn. Ne kiöblítendő balzsamot használj, hanem nem kiöblítendő spary-t, és azt is csak a végére.


Így talán elég lesz háromnaponta mosni. Többet nem hiszem, hogy el tudsz érni, sajnos.

2009. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy hallottam ha "tömény" samponnal mossuk a hajunkat akkor hirtelen távolítjuk el a zsírt és az arra készteti a hajat, hogy több zsírt termeljen. Szóval ha higitjuk a sampont akkor lassabban de hatásosabban pusztíthatjuk el a zsírt. Nem tudom hatásos-e, csak ezt olvastam...Sok sikert!
2009. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Használj szárazsampont. Ez drogériában kapható, nem drága és garantáltan kitolja a következő hajmosást. A fejbőrbe kell bedörzsölni. Én használok még szilikonos hajvégápolót (avonos) és olyan balzsamot, amit nem kell kiöblíteni.
2009. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok. Kihagytam: én is hígítom a sampont, és minden hajmosásnál jól megmosom a fésűmet is. És ilyenkor nyáron, ha lehet nem szárítom, ill. szárítás közben nem fésülöm, csak kézzel igazítom. Ja, és semmiféle hajformázó, rögzítő terméket (hab, wax, zselé, lakk stb) nem használok és nem vasalom.
2009. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!