Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit gondol, szép vagyok?

Ki mit gondol, szép vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 14. 20:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Úgy nézel ki mint csubakka és a yeti közös gyereke ! Nem kertelek szerintem csúnya vagy és ezt most nem sértésnek szánom ez csak a szín tiszta igazság ! Fogyhatnál egy kicsit . Elmehetnél egy jó kozmetikushoz és öltözhetnél az előnyösebben is ! És normálisabb képeket is csinálhatnál !
2011. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nem értek egyet azzal,hogy jobb képeket kéne csinálnia!!!

épp írni is akartam az előző kommentemben (csak kifelejtettem) hogy végre valaki,akinek van anyi esze,hogy megkr valait hogy készitsen pár képet róla, és nem a tükör elé áll,kicsavarodott nyakkal,műpózokban,ugy hogy a fél feje nemlátszik,és csak csücsörít,mintha segget akarna csókoni,és ráncolja a szemöldökét mintha nem értene valamit. márpedig ez a mai divat.

ugyhogy rálehet mondani hogy szép.. ráehet mondani hogy csunya,de azt hogy nemjó képeket töltött fel azt NEM!!!

2011. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

FALUSI ROMA VAGY...SZERINTEM.



Üdv,Győzi

2011. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!