Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép és csinos?

Hogyan legyek szép és csinos?

Figyelt kérdés

Bár elég sok mindenkitől megkapom,hogy szép vagyok,sőt azt is mondták már,hogy gyönyörű vagyok és bájos,tudom hogy korántsem vagyok egy Jessica Alba(sajnos:D)Szeretnék szép lenni és csinos,nőies.

Alakom:160 cm vagyok,a lábaim rövidek,és vastagok(fogyózom+futok)bár összeségében a felsőtestem rövidebb,mint a lábaim.A hasam lapos,a csípőm elég széles,a melleim átlagos méretűek,homokóra alkatom van,csak piciben.

A hajam hosszú,sötétbarna,oldalfrufrus,az arcom szögletes,és alul a legszélesebb,a homlokomnál pedig keskenyebb.Sötét barna,mandula vágású,mások szerint szép szemem van.Az orrom egy kicsit nagyobb a kelleténél.

Általában farmert hordok,egy sima pólóval,kiegészítőket nem hordok egyáltalán.


Tudnátok nekem tanácsokat adni?Öltözködési,smink,frizura és minden egyéb?:)


2011. aug. 15. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyel fel egy kepet.
2011. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ide nem teszek fel.
2011. aug. 15. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Te figy szerinted ebből meg tudjuk mondani?

Jól öltözködsz, az alakoddal nincs nagy baj, sőt, homokóra. Hosszú barja hajad van, amit nem kell festeni. Mi kell még? Szedd a szemöldököd, ügyelj arra hogy szép legyen az íve, ha pattanásos vagy menj el bőrgyógyához feliratni gyógyszert, és a szád sose legyen cserepes.

Így látatlaba nem tudunk mi se többet mondani, de ezek olyan alap dolgok hogy te is tudod..

2011. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
küldj egy képet privátban és ha kell tanácsot adunk sminkben ,frizurában stb. :)
2011. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Direkt azért írtam le részletesen,hogy hogy nézek ki,hogy tudjatok tanácsot adni.nem azt kérdeztem,hogy szép vagyok-e,azt jó hogy nem lehet megmondani így.De pl.széles csípőre mi a legjobb ruhadarab,szögletes archoz milyen frizura áll jól...stb.

Nem kötelező válaszolni.

2011. aug. 15. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:

a széles csípőhöz szerintem akármit fel lehet venni, a farmer + póló egész jó, hordj még hozzá sálat, kardigánt és vegyél egy nagyon szép fülbevalót

a szögletes archoz jól áll a göndör/hullámos haj

[link]

[link]

a szemedet kihúzhatod szemhéjtussal, szemhéjpúderekből jól állnak a barna színek

[link]

[link]

2011. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hordj vízszintesen csíkos ruhákat,nyakba akasztós felsőket/fürdőruhát,túl bő felsőt.Ezektől csak még szélesebbnek tűnik az ember.Ha keskenyíteni akarod az orrod,sminkkel megoldható;az orrod két oldalára leheletnyi fekete szemceruzavonás,ezt eldörzsölni-> a sötét slankít itt is ;) . Tussal gyönyörűen kiemelheted a szemedet!Kövesd a szemed ívét,így nagyobbnak látszik majd a szép formájú szemed!A csípődre keress a neten edzéseket,van fent sok!Nem tudom,hol laksz,de néhány vidám felsővel feldobhatod a ruhatáradat.Pl. ilyenkor az Aréna Plázában nagy leértékelések vannak,Háda Kft. turikban szintúgy (ez talán még jobb,mint egy Stradivarius,kedvenceim: Blaha közeli,Sugárban az Örsön,Lurdy Házban). Itt még kiegészítőket is találsz,de nagyon szépek jó áron a Sixben vannak.Remélem tudtam segíteni. :)
2011. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!