Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a neve annak az injekciónak...

Mi a neve annak az injekciónak amit köldök piercing előtt adnak érzéstelenítésre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert hogy pár nap múlva fogom csináltatni és ahova megyek ott injekciót adnak hogy ne érezzem . De nekem van gyógyszer allergiám ezért szeretném megtudni hogy mi a neve hogy utána járhassak hogy szabad e nekem . Amúgy meg érzéstelenítő nélkül nem vállalnám !
2011. aug. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Köldök piercinghez érzéstelenítő? Ez milyen lúzerség. Még intimhez oké, vagy szájba, ne már hogy köldökbe.... a szemöldöködet is lidocainozod amikor szedik? :P
2011. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van nem mindenhez kell az ! Viszont anyádnak biztos kéne egy ilyen hülye gyerekhez !!!
2011. aug. 15. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

jah,lidocaint szoktak adni általában.én is azt kaptam,mikor a szájam folé csinálták,de a koldokombe mikor csináltattam,oda nem adott a srác semmit. Sok sikert :)

De modjuk szuléshez adhattak volna 1nagyobb adagot :D

2011. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem fagyasztották amikor csinálták a köldökömet nem tudsz azt kérni?
2011. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!