Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg milyen...

Hogy tudhatnám meg milyen formájú szemöldök állna jól nekem?

Figyelt kérdés
Valamint egyenes szemöldökből hogy lehet íveset csinálni?Ahhoz előbb jól meg kell dúsítani/növeszteni hogy aztán formálhassam?
2011. aug. 15. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedesd ki kozmetikussal szerintem
2011. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz menj,mivel ő tudja kinek mi jó,nekem is ő csinalta.
2011. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű: fogj egy ceruzát ..állítsd az orrod mellé hogy függőlegesen álljon .. ahol elmetszi (matekos vagyokXD)na ahol elmetszi a szemöldököd ott a kezdet .. most told el oldalra hogy ugyanígy függőleges legyen és addig told amíg a pupillád külső ˇívénélˇ ( a füled felöli) nem lesz ..itt legyen a szemöldököd legmagasabb pontja ..most told vissza az orrodhoz és döntsd el úgy (remélem jó hosszú a ceruzád :D) úgy hogy illeszd a szemed széléhez (füled felöli oldal)és ahol elmetszi a szemöldököd ott a vége

szögletes arc esetében az ív legmagasabb pontja a pupilla fölött legyen...

ovális arcformánál az ív emelkedjen kissé ferdén egészen a külső vonalig...

a hosszúkás arc vonásait optikailag szélesíti a vízszintesre formált szemöldök...

a kerek arcúak rövidebb formát alakítsanak ki, amely íveljen felfelé...

2011. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!