Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok egy teljese...

Ha választhatnátok egy teljesen új külsőt, milyenek lennétek?

Figyelt kérdés

Gondolok hajszinre, hajhosszuságra, magasságra, sulyra, szemszinre, mindenre... akár képet is linkelhettek.

Aki saját magát választaná ismét, az irja le hogy néz ki!

Én ilyen lennék:

-Fenékig érő, sötétbarna egyenes haj

-Nagyon világos kék szemek

-kreol, kicsit barnásabb bőr

-175 centi körüli, vékony testalkat.


2011. aug. 16. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hajszín : Derékig érő barnás szőke haj

Magasság: 165 cm

Súly : 50 kg

Szemszín : [link]

Bőr : hófehér

2011. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem változtatnék, kivéve az orromon (az kicsit túl hosszú)


Amúgy:


171cm vagyok, vékony, sportos testalkatú, derékig érő középbarna haj, világos, normál bőr és kék szem. Én elégedett vagyok magammal.

2011. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ja kihagytam,enyhén hullámos haj D:_
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Eva Longoria :)
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

még mindig első vagyok xd

tudtam,hogy valamit kihagyok,ne haragudjatok,hogy ennyi hülyeséget írok :D

nekem is nagy az orrom szóval pisze orr *-*

2011. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A hajamon csak a színét változtatnám meg, az ilyen lenne: http://www.youtube.com/watch?v=T6BdLy2Gr8o

egyébként dús, egészséges, mell alá érő, hullámos hajam van, szóval az maradna. :) A bőrömet tenném kicsit kevésbé problémássá... Az arcomon ha nagyon keresni akarok valami változtatni valót, akkor picit vastagabb felső ajkat, és kisebb orrot választanék, de amúgy nincs bajom az arcommal, a mostanival elégedett lennék, ha a bőröm szép lenne... A szemem majdnem teljesen zöld, azt nem változtatnám meg. :D ja, meg a karikákat tüntetném el alóla. Még a mellem lehetne picit nagyobb, minden más maradhat. :D Talán egy centit nőnék még, hogy kereken 170 legyek. :D

2011. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hosszú világos barnás szőkés haj

kb 170 cm lennék

az arcomon csak a szemöldökömt változtatnám meg

és kb 5-6 kgval könnyebb lennék

2011. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én csak annyit változtatnék hogy tisztább pattanás nélküli bőr, nagyobb mellek. azon kívül azt hiszem tetszem magamnak :)

amúgy sötétbarna hajam van, amit levágattam vállig érőre. jól áll, de visszanövesztem inkább olyan mellig érőre. a szememet szeretem, szép nagy és sötétzöld. (nem barnás zöld, hanem olyan falevélzöld) magasságom 168cm és 55 kg, és inkább izmos mint hájas, tehát olyan pont jó. a böröm télen szinte hófehér, de nyáron gyorsan lebarnulok, nekem ez pont megfelel. a hajam egyenes, de jobban örülnék kicsit olyan hullámosnak.

2011. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én majdnem mindenemet megváltoztatnám magamon:)

160 cm vagyok,ez nekem teljesen jó,de lehetnék vékonyabb,olyan 54-55 kg körül,kicsit hosszabb lábakat szeretnék,és szép vékonyakat,formásakat,kisebb és kerekebb feneket,nagyobb melleket,kevesebb narancsbőrt és striát.

Hosszú,derékig érő,fekete hajam lenne,barna bőröm,zöldes-kék szemem,az a világítós fajta,mandulavágású szemem,pisze orrom(a mostani túl nagy),husis,telt ajkaim,ovális,keskeny arcom.A bőröm normál lenne,elég lenne csak lemosni,meg bekenni hidratálóval,és már indulhatnék is útnak,nem kéne alapozót meg púdert használnom,és nem csillogna mindig.Ja és kevesebb szőröm is lehetne:D

2011. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Úgy semmiképp sem változnék meg h nah nézzek úgy ki mint xy személy.Magamból azért jó lenne kihozni a maximumot.

Jó lenne lefogyni egy 5kilót, lapos has, picit nagyobb cicik,az orom legyen kisebb,tünjön el a narancsbőröm.LEgyen szép hosszú hajam.LEgyen szép bőröm.

Ennyi kb.

2011. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!