Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hany napig tarthat a leborotva...

Hany napig tarthat a leborotvalt honaly?

Figyelt kérdés
Magyarorszagra megyunk [lagziba] es ugy itthon leborotvalnam a honalyam .Csutortokon indulunk, de viszont a lagzi csak szombaton lessz ? Ott nem akarok borotvalni !! Fontoss..
2011. aug. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
a hónalj kb tökéletesre nekem 1 napig 2 nap után már szúrós
2011. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél-egy nap után már kezd borostásodni.
2011. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen, én általában minden nap leborotválom, úgy szép!
2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is fél-egy nap után már borostás,és ha naponta borotválom,akkor meg vérezni kezd :S

13l

2011. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
honaly XDD
2011. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A leborotvált hónaly nem vagyok biztos benne, hogy hány napig tarthat. Sőt, egyáltalán, fogalmam sincs.


Ha a hónaljadat szeretnéd leborotválni, akkor megnyugtathatlak, hogy kibírsz két napot anélkül, hogy leborotválod, ennyi idő alatt nem nő esőerdő a hónaljadon. Nem fog látszani, még ha kicsit szúrna is.

2011. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz ott borotválni hónaljt? Mert 1 nap után már szúrni fog.
2011. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom fürdeni, pisilni, fogat mosni ott is fogsz. Egy eldobható kis borotvával minden este fürdés közben leborotválod. Nem nehéz.
2011. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!