Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Syoss hővédő? Tapasztalat/véle...

Syoss hővédő? Tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés

Syoss hővédőt fogok venni holnap a próba kedvéért,mert sokan mondták,hogy jó hatással van a szálkásodás ellen.

Heti 3x-i vasaláshoz ez megfelelő lesz?

Először a Top&Guy-t akartam venni,de arra jutottam,hogy próbáljuk meg az olcsóbbal és hátha ez is jó.

Rossmanba,Százszorszépbe,Tescoba lehet kapni?


Köszi előre is a válaszokat.


2011. aug. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Rossmanban vettem, valamivel 1000Ft felett volt az ára. Nekem bevált, vasalás után mindig fényes és selymes tőle a hajam, és mióta használom, azóta kevésbé töredezik a vége. Mondjuk szerintem ez a hajtípustól is függ, az enyémnél működött. :) (Bocsi, hogy kicsit reklámszagú lett a válaszom, de tényleg ezek a tapasztalataim.) Remélem, Neked is beválik. :)
2011. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szőke a hajam(nem festett) és nyáriszünetben lett levágva a töredezett rész.Kb úgy másfél hónapja.

És arra lennék még kiváncsi,hogy nem e zsírositja a hajat?

2011. aug. 17. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor ráfújod, kicsit ragacsosnak tűnik, de mire kivasalod, ez valahogy "elmúlik". Én vasalás után még át szoktam fésülni, és a végére egyáltalán nem lehet érezni, hogy bármivel is befújtad.
2011. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, én írtam eddig, és most újraértelmeztem az előző kérdésedet... :) Szóval, nem, semmivel sem lett zsírosabb a hajam, nem is kell gyakrabban mosni, mint előtte.
2011. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök ha csak pozitívumot írtok:)

Hát sajnos nekem kb.3 naponta kell hajat mosnom:/:/

És amugy ez tartja is a frizurát?Pl.másnapra is viszonylag is egyenes marad?

2011. aug. 17. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, nagyon szeretem:)
2011. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem hatott semmit, de attól még neked jó lehet.
2011. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!