Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Ti is megszoktátok...

Nők! Ti is megszoktátok bámulni a csinos, szép nőket?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem vagyok leszbikus és férjnél vagyok, de épp ma vettem észre magamon, hogy nem bírom megállni, hogy ne nézzek végig egy feltűnően csinos nőn. Nem tudom miért nézem meg őket. Esztétikai szempontból, tanulok belőle? Irigy sem vagyok, mert meg vagyok elégedve magammal. Kíváncsi lennék más hogy van ezzel, mire gondol, mit érez olyankor. 35/N
2011. aug. 19. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy szép nő még a női tekinteteket is vonzza.
2011. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is megszoktam
2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bizony meg :)

Bár én még csak 18 vagyok,de sokat adok a külsőmre és szerencsére szép alakkal és arccal áldott meg az isten,de mégis.

Van,hogy irigykedem,de nem mindig.

Ebben nincs semmi rossz,és egyáltalán nem nevezhető leszbikusnak egy ilyen nőt mint mi.

2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyszerúen jó ránézni, mert szép, ahogy a nagyon csúnya is feltűnő, a nagyon szép is
2011. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a csúnyákat is megnézem. Előzőtől fortélyokat, utóbbitól önbizalmat nyerek:D.
2011. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is megnézem, de nem olyan feltűnően, mert pl egyik barátnőm állandóan megbámul mindenkit, de nagyon feltűnően és én meg ott állok mellette és egy kicsit nevetséges már néha.
2011. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dettó. Amúgy leszbikus akkor lennél, ha mondjuk arra gondolnál, hogy 'de megkúrnám'.
2011. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó :-)))) Hát akkor megnyugodtam. Nem gondolok ilyenre. Többnyire napszemüvegben járok, un. arctakaróban :-))))) szóval nem veszik észre, ha végig nézem őket.
2011. aug. 19. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is megnézem, de persze nem az ilyen hétköznapi "cicababákat", hanem az igazán szép lányokat.Ilyeneket viszont csak nagyon ritkán látok, de akkor nagyon tudok bámulni.:D:D
2011. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze, de ez természetes! van akit azért, mert annyira szép az arca, vagy a haja tök jó, vagy a szeme az, ami vonza a tekintetem; de a legtöbbször a ruhákat figyelem. Azt, hogy kin milyen szett van, mennyire passzol színben és stílusban.
2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!