Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szememről?...

Mi a véleményed a szememről? (kiváncsiság :DD )

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 19. 20:21
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem még ő sem gondolta komolyan.:D
2011. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Eddig nálam a barna volt a favorit, de ma már nem tetszik, mert mindenkinek ugyan olyan van. A kék jobb.
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc, utolsó?:D

Először azt mondod, nem tetszik a barna, mert túl gyakori... aztán benyögöd a kéket, ami a második leggyakoribb szemszín és majdnem annyi van belőle, mint a barnából.:D

2011. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
25%
Kékből sokkal kevesebb van: Ide is szinte csak barnákat raknak ki. 1-2 kék volt. A többi barna. A barnák már nem szépek. Mindenkinek olyan van, és ez már nagyon unalmas. Már csak a barnaszeműek nem látják be, hogy a kék és a zöld a legszebbek.
2011. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
76%

"Már csak a barnaszeműek nem látják be, hogy a kék és a zöld a legszebbek"


Csak az ostoba emberek nem látják be, hogy a szemszin az egyik leglényegtelenebb dolog a kinézetben.Hiába vannak valakinek kék szemei, ha egyszer 300 kilós, kancsal, fogatlan bányarém az illető.

Az összes "Szép a szemem" kérdés egy nagy baromság.Gondolom a legrusnyább emberek teszik ki az ilyen kérdéseket, hogy legalább a szemüket dicsérjék, ha már egyszer minden más ronda.

2011. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

na előző..erre csak ennyit mondok: Bírom a sok csicskát, ahogy oltanak a neten,

Attól, hogy beszólsz nekem, még nem lesz rosszabb hetem. ;) ennyi..szánalmas magyarok 1 kettéba*ott kérdésből is csak a fikázást hozzák le..hát ennyik vagytok ge*i! ;)ja és..kiváncsi lennék rád,hogy nézel ki, mert ,hogy a bányarém nem én vagyok az is biztos..;))

2011. aug. 20. 15:19
 27/54 anonim ***** válasza:
0%
Ősszel talán divat lesz ez a Te szemszíned is.
2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
engem az hidegen hagy mi a divat ilyen téren ;DDDD
2011. aug. 20. 15:38
 29/54 anonim ***** válasza:

14:19, te hülye vagy. Kismillió kékszemű ember van, aki barnát szeretne és fordítva. Nem feltétlenül függ össze a szemszín a véleménnyel.

Ja, és mielőtt le barna szeműznél; 'keverék' szemem van, az összes szín megtalálható benne. Amúgy szerintem a zöld a legszebb. Nem a barna, de nem is a kék. A ZÖLD. De én - veled ellentétben - tudom, hogy nemcsak az én véleményem a helyes és elfogadható.

20:51, 00:08 és 13:02 voltam.

Kérdezőnek; miért, te talán nem vagy magyar?

2011. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
de, igen az vagyok..csak tudod unom már azt, hogy tipikus magyar szokás a látatlanból ítélni valamint olyan dolgok alapján aminek nem látnak mögé..:)
2011. aug. 20. 15:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!