Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szememről?...

Mi a véleményed a szememről? (kiváncsiság :DD )

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 19. 20:21
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ez csak a magyarokat jellemzi?:D
2011. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
jó hát persze mindenhol vannak ilyenek,tény.. de a magyar amúgy is pesszimista nép..szal..(:
2011. aug. 20. 16:18
 33/54 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ha belegondolsz, végül is van okunk rá. Csak bele kell nézni egy történelemkönyvbe vagy be kell kapcsolni a tévét/rádiót. Az államcsőd küszöbén nem hiszem, hogy bármely ország lakosai is optimisták lennének. Na de mindegy, nem akarok politizálni.:D
2011. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
politika hát ja..azt hallom eleget nap mint nap apámtól..-.- xDD
2011. aug. 20. 16:45
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező, te is most éppen panaszkodsz, hogy a "g*ci magyarok" milyen pesszimisták...Te is ugyanolyan vagy.
2011. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
mert miért is?? amúgy meg te aztán olyan nagyon ismersz ugye? ;)
2011. aug. 20. 19:30
 37/54 anonim ***** válasza:
68%

Én vagyok még a 22:08-as válaszoló aki tegnap írt (asszem). És visszajöttem a barnákat védeni, meg persze téged! :) Na figyeljen ide minden olyan szánalomláda aki a barnákat ócsárolja!

Ha már ennyire a kék és a zöld szemre buktok, akkor egészségetekre! Milyen hülyeség az, hogy a szemszíne miatt szeretsz valakit??? Ennél nagyobb hülyeséget még csak nem is hallottam! Pedig sok mindent hallottam már a világról, de akkor balf*szt aki kitalálta az úgy mond "szemdivatot" az egy akkor idióta volt, mint az aki a barnákat utálja! Szóval sokan vagytok azok? Úgy látom igen! És honnan tudod, hogy ronda a kérdező??? Miért? Láttad? Mert te aztán gyönyörű lehetsz egoista pofa!!! Inkább azokat oltsad, akik olyanok mint te! Nem ismerem ezt a lányt, de nem a szemszíne miatt fogom elítélni, és barna szemű ember létemre megvédem a "társam" Ritkán láttam olyat, aki barna hajú, kék szemű! Csak szőkéket! És kikről szólnak a hülye viccek? Háát nem a barnákról, hanem a szőkékről! Úgyhogy nekem is van jogom leköpködni a szőke p*csákat, meg a kékszeműeket egy aránt! Már bocsánat a csúnya kifejezésért, de ekkora balf*szságon összeveszni, nagy hülyeség. Ugyanis csak a hülyék kötnek bele a kérdezőbe! Ha nem tetszik a barna, akkor nem válaszolj inkább, és ne játszd a kék szemű agyadat!

2011. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves előző! :) és igen valóban nem érdemes az olyannal foglalkozni aki semmi ok nélkül el kezdd kötözködni..ha neki ez ad örömet..hát tegye ;)
2011. aug. 21. 09:22
 39/54 anonim ***** válasza:

Nehogymár arról menjen a veszekedés hogy mi a szebb szín, a kék vagy a barna XDXD

Kinek mi. De engem személy szerint idegesít, hogy naponta rakják fel a tinik a tök átlagos barna szemüket hogy szép-e. Nem azt mondom hogy nem szép, de átagos, sima barna, nincs benne semmi különleges. És ennek ellenére nekem is van barna a szememben, de emelett kék, zöld, szürke, és arany is..

2011. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
csöppet karikás
2011. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!