Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez Tatto-nak? (többi lent)

Ez Tatto-nak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy mondattal eltudom mondani az életfelfogásom ami a következő:Inkább élek 34 évet izgalmasan mint unatkozok 84 éven keresztül! Ezt a szöveget hova érdemes felvarratni kicsibe?
2011. aug. 19. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csuklóra lenne a legjobb,de vállra is jó!
2011. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Váll,felkar,vádli,hát,nyak.

De egy nőnek is máshol áll jobban,meg egy férfinak is.

2011. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan helyre, ahol el tudod dugni, ha akarod.

Tudod, ha 5-10 ev mulva ugy dontesz, hogy csaladot alapitasz, akkor ciki lenne ezt olvasnia a gyerekednek nap, mint nap.

Az mar mas kerdes, hogy nem lennek a helyedben, mert a mi kornyekunkon az allitasod csak a massziv alkoholistakra igaz, akik nap, mint nap maguk ala hugyoznak es mar aramot/vizet/gazt is kikotottek a hazukbol. Nem lehet am olyan jo nekik, de teny, hogy max 40 eves korara a legtobbje elpatkol, az onkormanyzat meg eltemetteti.

Szoval igy is mukodik. :)

2011. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

21:20!

Köszi a válaszodat!

De nem arra gondoltam,hogy alkesz leszek.Én 2 éve részt vettem egy rally versenyen és azóta elkapott a benzingőz és építettem egy versenyautót és már unom,hogy mindenki azt kérdezi,hogy nem félsz?? Akár bele is halhatsz! és meguntam a hülye kérdéseket.Bocsi ha félre értelmezted a kérdés! Az én hibám írhattam volna érthetőbben is.

2011. aug. 19. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Alkar,nyak.

Ha azt akarod,hogy lássák,ezek a legideálisabbak.Tavasszal,ősszel hideg van az atlétához,váll nem jó.A háton csak póló,atléta nélkül látszik,nem jó.A nyak az van kint a legtöbbet,de fájdalmasabb,mint alkarra.Alkar meg egy pólóba már látszik.

Homlokra is lehet,de azt ha megunod,akkor érdekes...

2011. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!