Szabad ezt? (tatto)

Figyelt kérdés

14,5 éves vagyok. szeretnék egy kis tetkót csináltatni a kézfejemre (nevem kezdőbetűjét). ismerősünknek a lánya tetkós és megcsinálná. jah és a szüleim megengedték.

és ez úgymond 'szabályos'?

kérlek normálisan válaszolj.

14,5/N


2011. jan. 9. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szabad, ha nagyon akarod...viszont gondolkozz el, hogy az örökre ott marad...lehet megbánnád...énpc-t akarok 14 ,5 évesen:) köldökbe ...szal nem baj ha megengedik csináltasd meg:) mutatsz majd róla képet?:P
2011. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szabályos , de szerintem gondold át. Egy egész életen át hordani fogod ! Neked ez mit jelképezne ? Miért pont a neved kezdőbetűjét szeretnéd ? Szerintem inkább csináld smink tetoválással és az kikopik 2 éven belül és ha még akkor is tetszik , akkor csináltasd meg normálisan , de ez csak az én véleményem , de a kérdésedre a válasz , hogyha a szüleid engedik és ezt írásba foglalják , akkor természetesen ez szabályos !
2011. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nebula ***** válasza:
nem erdemes 14 evesen tetkot csinaltatni...meg nossz s a borod is "nyulik" ugyhogy mire 20 leszel lehet hogy csak egy paca marad, es nem fog latszani a betu
2011. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben , köszönöm szépen :)

amúgy egy J betű lenne de szerintem először hennával próbálom meg mert ha mégse tetszik akkor semmi baj nincs mert egy idő után majd lekopik.

meg még gondolkozom rajta mert ott van az is h ha leakarom 'szedetni' úgy halottam valamiféle lézerrel csak hát akkor feleslegesen csináltattam meg költöttem rá pénzt.

szóval átgondolom 101x is :)

2011. jan. 9. 14:33
 5/11 szamóca. ***** válasza:
tényleg várj még néhány évet a bőr nyúlása miatt. bár korántsem biztos, és ki tudják javítani, de torzulhat a minta.
2011. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid engedélyezik, akkor szabályos.

De azt tudom mondani, amit a többiek: várj még vele, szerintem minimum 18 éves korodig.

Ha ilyen fiatalon csináltatsz tetoválást, azt igen könnyen megbánhatod később. A másik meg az, hogy mivel növésben vagy, így még ezért is korai. Még nőhet a kezed is, és akkor bizony könnyen eldeformálódhat a tetoválás.

Már csak ebből az okból kifolyólag is halaszd el még évekre a dolgot.

Addig ott a henna, azzal olyan csinálsz, amilyet akarsz, viszont az biztos, hogy ezt nem fogod megbánni. ;)

2011. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináltassál,ha később nem tetszik majd akkor le is tudod szedetni lézeres eljárással vagy az újfajta rejuvi eljárással!Meg át is tudod tetováltatni ha leszedetni nem akarod de más mintát szeretnél!:)
2011. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14 éves NŐ ??? Na ne röhögtess :D


Amúgy várj vele 2-3 évet, mert ez egy maradandó dolog, lehet, hogy később megbánod.

2011. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nenenee... Amikor én 18 voltam, még a korombeliek között is nagyon merész volt tetkót csináltatni, ma meg minden 14 éves pc-zik meg tetováltat... Azért gondolj már bele, hogy te még csak GYEREK vagy... jövőre mi lesz? Ovisok fognak betipegni a szalonokba? Nagyon nagyon nagyon sokat fogsz még változni külsőre-belsőre, de főleg belsőre, 14 évesen tetováltatni, na az már nagyon durva lenne... ennyire ne legyél türelmetlen. Majd ha 4 év múlva is ugyanezt szeretnéd, akkor oké.
2011. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14/L inkább, mert a 14/N, fogalmazzunk úgy, hogy erös túlzás.
2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!