Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó testápolót? Ti milyen használtok?

Figyelt kérdés
Elég problémás és érzékeny a bőröm,száraz is,a szőrtelenítéstől mindig kipattog,meg begyullad.Szeretném ah szép,selymes bőröm lenne.Ti milyen testápolót használtok?Tudtok nekem ajánlani vmit,ami nem is túl drága,de jó?
2011. aug. 19. 22:13
 1/6 anonim válasza:
Dove Summer Glow nekem bevált. Nem túl drága, finom az illata, nyugtatja a bőrt és használat után közelről nézve csillogni fog az apró kis csillámoktól a bőröd. :)
2011. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

víz. belülről. legjobb. :D

igazából a bolti vackokat nem ajánlom nyugodt szívvel, elég sok olyan dolog van bennük, amik mindennapos használat mellett hosszabb távon inkább ártanak a bőrnek, mint használnak. érzékeny bőrnek meg pláne nem jó. inkább kérj hidratálót a patikában, abban leglaább színezék és illatanyag nincs, kevésbé irritálja a bőröd. Bőrgyógyász, háziorvos biztos szívesen segít, talán receptet is kapsz, bár anélkül sem drága dolog.

Illetve sokaktól hallottam a sheavajat, még nem próbáltam, de tervben van. Viszont annyira már nem olcsó (bár kinek mi. :D)

Nem vagyok egy nagy biomániás alak, minden vackot magamra kenek a drogériából, de testápolókkal csak rossz tapasztalataim vannak, időnként rámjön az az érzés, hogy milyen igénytelen vagyok, hogy nem kenegetem magam naponta, biztos ezért vannak striáim, akkor kenem magam két hónapig, és azalatt sokkal több új csík lesz rajtam, meg kiüt, meg ragad, tapad. :S

Viszont a Baleás pumpások egész jók és olcsók, annyit még ki lehet rá dobni, és hátha nálad beválik. ^^

2011. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kenyd be spermával

:D komoly :D

2011. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neutrogena Norwegian Formula Intese Repair

Nem a legolcsóbb, de nekem bevált, mert nagyon érzékeny és száraz volt a bőrőm. ^^

2011. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 makkjános válasza:
baseball ütő
2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fa baseball ütő, garantált siker!
2015. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!