Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjam...

Mit tegyek, hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érzem magam szépnek, vagyis..néha igen, de mikor megnézem magam egy kirakat üvegbe, ugyérzem, h kijönne össze egy iylen lánnyal...de itthon szebbnek láton magam..az most nem lényeg h szép vagyok-e vagy nem, hanem az érdekelne hogy hogyan tudnám elfogadni magam, vagyis nemakarom elfogadni magam, mert szeretnék szebb lenni...iylen téren, magammal kapcsolatba maximalista vagyok...Nemis tudom h mit szeretnék...csak h ne érezzem magam ennyire szarul mindig:Sés hogy tegyem tul magam azon h. egy fiu, aki nmekem teccik, és egyébként sokat nézzük egymást, szemezgetünk meg érezni h van "valami" de mégsincs semmi..:S szoval, nem tesz semmit h összejöjjünk, de énsem:S én nemis szeretnék vele járni, egyenlöre, de nemmondanék nemet, szerintem...:D csak megszeretném ismerni..de se ő, seén nem tettünk semmit, a szemezgetés maradhat...de szeretnék, ugygondolni az egészre h: áá szemezgetünk, ez meg az..." de nem ugy szeretnék rá gondolni, h várok, várok...és ajj....szoval szeretném kitörölni a fejemböl..:S

Remélem értitek, neharagudjatok, ha nem, de most szomoru vagyok, és csak uyg jönnek ezek a dolgok!:( KÖSZÖNÖM:)


2010. ápr. 1. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat nezd.. A normalis valaszok nagy tobbsegeben lesz vmi olyasmi, hogy a szepseg relativ. :) Es igy is van. En se tartom magam egy huh de szep lanynak, es nekem is vannak gonjaim magammal. De igyekszem valtoztatni rajtuk.

Neked pl mivel van gondod? Ha az alakoddal, mozogj. Ha az arcoddal, probalj sminkelni. Ha a hajaddal, menj fodraszhoz. Es igy tovabb. Ne szenvedj es szomorkodj, hanem probald meg kitalalni, hogy lehetnel csinosabb, szebb a sajat szemedben. :)

Amugy hany eves vagy?

19/l

2010. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia! Nagyon köszönöm a választodat!:)

15éves vagyok, és háát...az alakom viszonylag tetszik,de most fogytam sajnos, és elég véékony lettem:S szeretnék hizni, vagyis izmosodni..és az arcom..hát, azzal nics nagyobb gondom, csak sztem enmtudom magam elönyösen sminkelni:S:D és a hajam, most szeretnék menni fodrászhoz, de nemtudom milye n hajam legyen:S Röviden ennyi:S:D De még1x nagyon szépen köszsönöm h válaszoltál, remélem erre is irsz/irtok:D

2010. ápr. 1. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:

jaajj!! 15 éves vagy. Elötted van még egy csomo minden:)

Úgy is változol majd külsőre (és belsőre is.)

Ha nem vagy túlsulyos és csúnyácska, az már egy jó pont. Ha nemtudod magad látszólag "jól" sminkelni, akkor nézelődj a neten, vagy kérdezd meg az emberelet hogyan is kell. A fiú miatt meg ne aggódj, biztos azért néz mert érdeklődik irántad. Egyszóval: nincs miért szomorkodnod:)

2010. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:):$Köszönöm nagyon szépen!

és miyle haj állhat jól nekem?? Magas, vékony, hosszú lábu, kicsit talán hosszukásabb arcu, és hoszzú barna hajam van..most szeretnék fodrászhoz menni de nemtudom miylen legyen a hajam, legtöbször ezzel van bajom!:S sehoyg sem jóó:(

2010. ápr. 1. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Tépesd meg és csináltass oldalfufrut!
2010. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Szivesen. :D Amugy csak azert ilyen nagy a szam, mert en is epp ebben az idoszakban vagyok, marmint magam elfogadni, csak en mar 19 evesen...:) Szoval fogytam egy kicsit, vagyis inkabb a sporttol formalodtam; csinosabb ruhakat igyekszem hordani; sminkelni meg mindig nem sminkelek; de fodrasznal en is most voltam (kicsit vilagosabb lett, mint amilyenre terveztem, de meg lehet szokni :D). Szoval elkezdtem valtoztatni, aztan jott magatol minden. Mar nem is latom olyan banyaremnek magam, vagyis nem mindig. :)

Egyszeruen kezd el a valtozast, aztan a tobbi jon magatol.

A srac meg... Ha kezdemenyez, oke, de ha nem... Tudod van egy ilyen mondas: Busz es pasi utan sose fuss, mindig jon egy kovetkezo. (Na most en ezt at alakitottam, miszerint: Amelyik olyan, az visszajon, amelyik nem, az helyett meg jon a kovetkezo.) Szoval fel a fejjel! :D

2010. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Hát, igen, szeretném elkezdeni a változtatást..:) Sprtolni is szeretnék, de még azt sem tudom hogy mit:Séa ha kondizni vagy aerobikozni járnék, attol is izmosodhatom? A hajam...hát félek h valami oylat csináltatok ami nem áll jól, ezért félek is elmenni..de muszáj:D:S Ez a pasi meg..szerintem is hagyni kéne..de hogyan verjem ki a fejemböl? Meg ő néz mindig, meg kacsingat a buszrol..:S Jó ebböl nekem nem kellett vna. gondolnom h na szal, nem kellett vna. bele élnem magam..de már késő:S most pedig nem megy ki a fejemböl:( De most a változtatásra, és tanulásra kell koncentrálnom, ugyhogy télleg elkell felejtenem!:( Köszönöm:)
2010. ápr. 2. 08:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Hat a sporttal kapcsolatban nem nagyon tudok segiteni. En egy kozeli fitnessterembe mentem el, ott osszeallitottak egy tervet, az alapjen edzek. Nem tudom, h neked mi lenne a legjobb. :)

A hajadrol meg kerdezd meg a fodraszt, h van e neki otlete. Amugy annyira rossz tuti nem lesz. :)

A srac... Sztem mindenki beleeli magat a helyzetbe, ha egy helyes srac kacsingat neki... Nekem kevesebb is eleg...XD Sztem ne figyelj ra, szandekosan probald elkerulni, hatha akkor konnyebb lesz! :)

1. voltam

2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm:):)
2010. ápr. 3. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj,most akkor 15 évesen ekkora világfájdalmad van?:) Szánlak,de ténylegXD
2010. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!