Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt akarom, hogy összemenjen...

Azt akarom, hogy összemenjen a sortom?

Figyelt kérdés
Farmerről van szó. Amikor megvettem, pont jó volt, 1,5 hónapja. Most meg lóg rajtam, tök idegesítő, örökké le akar csúszni. Mivel tudom elérni, hogy összemenjen? Ha magas hőmérsékleten mosom, összemegy? És ha igen, ahhoz hány fokos vízben kéne kimosnom?
2011. aug. 20. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a farmerra jellemző, hogy sima mosás után is összemegy. Persze ha valami gagyi sztreccsfarmer, akkor arra inkább vess keresztet. Ha rendes farmer, és mosás után is nagy, akkor vegyél kisebb méretet.
2011. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk, hogy azt akarod-e?
2011. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt akarod.
2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hehe... Igen, azt akarom, így jó?:) Amúgy még nem mostam géppel, mert eddig rossz voltxD Eddig párszor kézzel mostam ki, ami azért más hőmérséklet. Majd kipróbálom. Hát, remélem nem gagyi sztreccs:) Köszi:)
2011. aug. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!