Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám elérni h összemenj...

Hogy tudnám elérni h összemenjen egy ruha?

Figyelt kérdés
Sok ember ezt akarja elkerülni de én pont az ellentétét szeretném.. vagy egy cicanacim ami nem annyira tapad rám.. ezért szeretném ha kicsit összébb ugrana? mit kellene csinálnom? hideg vízbe meleg vízbe rakjam? kimossam mivel? köszönöm
2011. szept. 28. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Varrógéppel.
2011. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Attól függ miből van. Ha műszálas akkor se fog összemenni ha 90 fokon mosod ki. Varrasd beljebb.
2011. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem műszálas.. de ha nagy fokon mosom lehet h összébb megy?
2011. szept. 28. 10:41
 4/6 anonim válasza:
100%
Elképzelhető. 90 fokon próbáld meg.
2011. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mosástól inkább a gyapjú megy csak össze úgy, hogy nem is nyúlik ki utána a viselésnél. A többi anyag, mint a farmer is, legfeljebb a felvétel utánig marad szűkebb, egyébként pedig inkább kinyúlik a mosásoktól, főleg a magas hőfokon.
2011. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ívy1 ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám van,van egy fényes cicanacim a randja kinyúlt és eláll a bokámtól,próbáltam meleg vízbe áztatni de nem ment össze. Egy varrónő ismerős mondta hogy be lehet venni belőle. Ha így nem akarod hordani,egy kísérletezést megér forró vízben,ha nem lesz jó, max veszel egy másikat.
2011. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!