Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nyelvpiercing belefér egy...

Egy nyelvpiercing belefér egy sima füllyukba?

Figyelt kérdés

Vagy ki kell tágítani?

Az üzletben az eladó nem tudott erről semmit :s


2011. aug. 20. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem biztos.
2011. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom, tudom a méretétől is függ, de a nő erről se tudott semmit, + rá se volt írva a termékre. Akkor most honnan tudom meg, hogy jó lesz -e ?
2011. aug. 20. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán belefér! Én próbáltam, volt is benne egy jó darabig. Nem kell tágítani. Gondolj bele, hogy nyelvben általában azt hiszem 1,6 mm-es szárú piercing van. A füledben sem sokkal kisebb, pár tized mm-rel kisebb lyuk.
2011. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

CSak azért aggódtam, mert még a fogpiszkáló se fért bele.

De rendszeresen használok fülbevalót szóval nem nőtt be.

Akkor vegyem meg??

2011. aug. 20. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy piercingesnél is simán beletesz neked egy 3 mm-es tágítót, némi síkosítóanyag segítségével. De ez nem biztos. Szerintem ránézésre sejtheted, hogy vajon belefér-e vagy sem :)

De egyébként nem vagyok biztos benne, hogy jó helyen voltál, ha azt sem tudta megmondani, hogy milyen vastag a piercing szára, és abszolút semmi tanácsot nem tudott adni...

2011. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogpiszkáló vastagabb, mint egy nyelvpiercing. Én úgy gondolom, megveheted, de gondold át, nehogy aztán rám haragudj, ha megvetted és neked nem ment bele a füledbe :)
2011. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi volt, és a Claire's-nél láttam, ami ugyan nem rossz üzlet, de nem is ez a fő árúcikk...

2011. aug. 20. 17:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Fültágítót nem szeretnék :s
2011. aug. 20. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam a fültágítót, hanem azért hogy lásd, hogy 3 mm-t simán betolnak az ember fülébe. Akkor egy nyelvpiercing nem okozhat gondot.

Bár ugye embere válogatja, kinek milyen a bőre, mennyire tágulékony. Én szerintem simán bele fog menni :)

2011. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Egy normál fülbevalónak a mérete 1,2 mm. A nyelvpiercing általában 1,6-os, így azért icipicit megfogod érezni, ez kicsit fültágításnak fog számítani. Amúgy furán fog kinézni nyelvpiercing fülbevalóként funckionálva.
2011. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!