Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercinggel kapcsolatos...

Köldökpiercinggel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Szóval mivel kenjem ha kész lett? Ti mivel kentétek és mennyi ideig?
2011. aug. 21. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Octenisepttel fújtam, de a Tetran kenőcs is jó. Addig kentem őket, amíg szükségét éreztem, ez egyénfüggő.
2011. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szükségét érezted? Mármint úgy hogy piros volt, vagy gennyes a lyuknál?:)
2011. aug. 21. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:

betadin oxycort én ezt a kettőt használtam meg sós vizet, az oxy az drága a betadin 800 ft a só ingyen van csak fel kell forralni a vizet és abba rakni egy keveset nem csíp, igaz nekem nem volt semmi baja amikor szúrták de 2 hónap után én hülye ki akartam cserélni az ékszert és begyuladt mert nem bírta az a kamu gagyi fémet ezért vettem egy ezüst orvosi fém (igaz drága volt) ékszert az eldorádóban 6 ezer forintért ez volt kb 3 éve de azóta semmi baja :D soha nem gyulladt vagy pirosodott be, addig használd az általad választott szert míg el nem múlnak a tünetek, ha kész az ékszer és jó minőségűt kaptál akkor bőven elég a betadin vagy a sós víz, de még ez is elhagyható gyakran kell megmozdítani tiszta kézzel az ékszert mert a vér és a genny megtapad rajta és végül fáj ha megmozdítod de ha cseppentesz bele vizet vagy betadint az is feloldja és nem lesz gáz (egyik sem csíp, az oxy az olajos és összekeni a felsődet ha nem vigyázol, a betadin meg barna nah amindent össze ken :D)


Sok sikert hozzá de am a piercinges mindent elmond ha megkérdezed

2011. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig szükségét, aztán utána nem:). Az alsóval kicsit több gondom volt, de az is 1 hónap alatt begyógyult.
2011. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!