Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » -mit csináljak a Köldökpiercin...

-mit csináljak a Köldökpiercinggel?

Figyelt kérdés

2 hónapja csináltattam köldök piercinget és már 2 hete iszonyatosan gennyedzik és nagyon vörös(bevan gyulladva..)

Van egy másik piercingem amit vettem..szerintetek kiszedjem ami benne van és betegyem a másikat(lefertőtlenítem betadine-nal..)? lehet azt nem birja ami benne van? vagy rosszabb lesz csak ha kicserélem?

Előre is köszönöm!


2011. júl. 8. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A köldök piercing rettentően érzékeny, elég egy pici nyomás és már begyullad. Én semmilyen krémet nem ajánlok, csak és kizárólag kamilla teát. Nekem az mindig segített. Még vár egy pár napot hátha enyhül, naponta kétszer kamillázd, és ha jobb lett akkor kicserélheted, de ha nagyon csúnya és fáj akkor lehet jobb lenne ha kivennéd. De az is lehet hogy nem bírja a bőröd, orvosi fémet ajánlok, de ha az van bent akkor csak kenegesd és talán jobb lesz. Lényeg sokat szellőzzön. Strand, napozás kizárva természetesen ha jót akarsz.
2011. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az előttem szóló tanácsa sem segít akkor keresd fel a piercingest ahol csináltattad, és kérd ki erről a tanácsát.

Az egyik barátnőm is így járt, neki azt mondta a piercer, hogy vegye ki, hagyja amíg összeforr és újra megcsinálja neki. Szerintem ez a legbiztosabb módszer, mivel ő a szakértő.

2011. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom ha nem bírja a bőröd vedd ki mindenképpen. persze próbáld meg a kamillás módszert. én is sajnos így jártam, megcsináltattam másodszorra is, és akkor is ugyanúgy jártam, azóta nem próbálkozok piercingel. sajnos sok pénz bele ment ez a hátránya csak :(
2011. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!