Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet jelentkez...

Szerintetek jó ötlet jelentkezni a Víz arca kampányra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék jelentkezni, szeretném megpróbálni,hogy sikerülhet-e. Mások szerint viszont nem biztos,hogy akarnám azt,hogy ott legyek egy flakonon.. A párom erre csak beszólt viccesen, de különösebben nem örült az ötletnek.. Szerintetek?:)
2011. aug. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz, egy próbát megér! :) Meg amúgy is biztosan jó buli lesz! Az unokáidnak meg majd mutogathatod hogy rajta voltál a flakonon... :)
2011. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én jelentkeztem, de nem írtak vissza semmit, csak hogy köszönjük a jelentkezését:(

Szerintem próbáld meg, biztos jó buli!! :)

2011. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is megér egy próbát! :) Sok sikert!!



Egyébként hol lehet jelentkezni? :) Köszi, ha megírod! :)

2011. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

facebook-on lájkolni kell az oldalt és ott lehet kitölteni a jelentkezési lapot :)

2. válaszoló voltam

2011. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2011. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem, véletlenül kétszer :D Mivel először nem írt ki semmit, nem tudtam hogy mindent helyesen töltöttem-e ki, így újra begépeltem mindent...
2011. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link] :)

köszönööm a válaszokat, jelentkeztem!:))

2011. aug. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!