Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz h fehérnemű...

Mi kell ahhoz h fehérnemű modell legyek?

Figyelt kérdés

Mennyit kereshetek így? 170cm-rel elég magas vagyok hozzá?

mekkora mellméret kell hozzá? derék csípő mell arány mennyi kell hogy legyen?


2011. aug. 22. 14:08
 1/6 anonim válasza:

Szia;) Hát tapasztalatból válaszolok. A minimum a 172cm. nagyon minimum, de általában a 174 fölötti magasságú lányokat szeretik. a fehérnemű modell, lehet fotomodell, vagy kifutómodell..a fotomodell->nem számít annyira a cm, de 170 nagyjából a limit, a kifutómodell már húzósabb.

méretek: hát előny a kicsit nőiesebb vonalak, míg a kifutón előszeretettel választják a nagyon vékony lányokat, mint fogasok....a fehérneműmodelleknek a lényege,h szexi és formás legyen. nagyjából az arányos méretek: mell 80-88cm, derék 58-64cm, csipő 87-93cm....ha ezek elosztásban vannak nem lehet gond.

az is fontos h edzésben legyél, ha kicsit formásabb vagy, akkor legyél feszes! de az arccal bárkit el lehet adni, ugy értem, ha az arcod elég szép és érdekes , akkor a magassággal és az alakkal lehet csalni a fotókon. a kifutón és szeretik a szép arcú lányokat, igazából a lényeg,h tudj járni és az arcod legyen természetes. ;) szólj ha még kell segítség;)

2011. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

először is köszi:D

és mennyit lehet vele keresni?

2011. aug. 22. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van meló és téged választanak rá éppen akkor egy-egy munkával 60-100 ezer is lehet. Nekem volt ismerősöm, aki modellkedett, viszont azt soha senki nem mondja el, hogy mennyit fizetett ki a modell sulira, mert ezek a képzések portfólióval kb 300 ezerbe kerülnek. Megtanítanak járni, mozogni, pózolni, stílusokat, kis illemtant.
2011. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hol van ilyen suli? vagy mi a neve? hány éves/hónapos a képzés?
2011. aug. 22. 15:34
 5/6 anonim válasza:
az első válaszadó vagyok. ha igazi modell akarsz lenni semmiképp se menj modell suliba. ott nem nagyon adnak olyan lehetőségeket, amivel híres modell lehetnél. ajánlom,h keress meg nagyobb magyar modellügynökségeket és ott elmondják,h akarnak e veled dolgozni, mert ha nem ne csüggedj más majd fog. ajánlom az artmodels.hu, attractive.hu, visagemodels.hu, stb....nagyon profik és külföldre is közvetítenek.
2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem az ügynökségek is szép pénzt leszednek rólad.
2011. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!