Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki mondja el nekem,...

Valaki mondja el nekem, kérem, hogy miért jó az a mai fiataloknak, korombelieknek, hogyha több stílust kevernek és mégis csak egy konkrét stílusúnak mondják magukat?

Figyelt kérdés

Először is.~ '94-es születésű vagyok, így értsétek a "korombeli" szót x)))


Másodszor pedig.~


Nem alaptalanul írogatok ilyen kérdéseket, kíváncsi vagyok más emberek véleményére. a környezetemben is ismerek olyanokat, akik például a disco és az emo stylust keverik, mégis emonak mondják magukat. Már a kinézetük alapján is. vagy példa erre még az is, amikor is egyik évfolyamtársam közölte egy emo fiúbarátommal, hogy ő, az évfolyamtársam bizony emo, rapper, rocker és punk stílusú. Na de kérem, ez mi már??!!!


2011. aug. 23. 00:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Javítanék helyesírási hibát:

"...akik például a disco és az emo stílust keverik."


És még annyi lemaradt, hogy ez a több stílusban élő leányzó mindegyik stílusúnak tartja magát.~

2011. aug. 23. 00:57
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem szeretem ezt a stílus dolgot sem. 95ös vagyok amúgy.

Szerintem legyen mindenki önmaga. Azt se tudják szerintem hogy mit beszélnek:) :D

2011. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Stílus alatt mit értünk? Az életérzést vagy az öltözködést?


Ha úgy vesszük én kamaszkoromban emo életérzést képviseltem, külsőre meg rocker voltam. Na és? Sőtt, volt mikor "rocker" cuccban mentem discoba, mert egébként disco-s is voltam. :-) Ki érdekel, ezek a stílusok az évek folyamán úgy is leperegnek rólunk, s a végén átlagos emberek leszünk mind. Nem értem, egy "disco-s" ember miért ne öltözhetne rockercuccba, vagy fordítva, nem tök mindegy, milyen a rhája és tükrözi e bármilyen stílus lényegét?

2011. aug. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet sítlusokat keverni. Ez még magában nem baj, de akkor ismerje is már azokat a stílusokat.
2011. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is annál vagyok, hogy oké, keverjen, de akkor már kicsit legyenek egymáshoz illők a cuccok. (Én punk, emo és divatos cuccokat keverek:D)
2011. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy érzik, h az a jó, ha egy adott stílusuk van, nem pedig "össze-vissza" öltöznek. Egyébként szerintem ez hülyeség. Persze van, akire tényleg rá lehet mondani, h mi a stílusa, de nem túl sokan. Szerintem inkább legyen többféle ruha, h változatos legyen az öltözködés, nem pedig mindig ugyanolyan, vagy nagyon hasonló ruhák.
2011. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!