Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy. Idősebbeknek...

Miért van, hogy. Idősebbeknek tetszem? S a korombelieknek nem?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul esik..mikor azt mondják csúnya vagyok.:( én is így gondolom magamról.De viszont próbálom magam elfogadni,de NEM MEGY..mindig visszajön a pillanat. De szüleim..s a barátnőm azt mondja ,hogy szép vagyok.. de ,ha más mondd akármit is..azt mégis jobban elhiszem.. Mások meg .. azt mondták,hogy..csúnya vagyok..meg satöbbi:( ... az meg a másik,hogy ilyen.. idősebb férfiak(31)..azt mondják,hogy szép vagyok..:/ de az ilyen.. korombeliek..rám sem néznek meg semmi.. :( olyan izé,hogy mikor bnőmmel vagyok őt megnézik..de engem meg nem..mármint tudom,hogy nem engem néz..:(


..


2011. okt. 10. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezzel valahogy én is így vagyok. Életemben még egyetlen egy normális pasim, ráadásul randim sem volt még nagyon. A korombeli fiúk valahogy engem sem igazán akarnak észre venni és ez így van egészen a 18 évesekig. Ott aztán más a helyzet. Volt hogy ilyen idősebbek rám írnak közösségi oldalakon, hogy szép vagyok meg minden... utcán, boltban olyan érzésem van mintha néznének, utánamnéznének... személyesen azt hiszem mondta már jóval idősebb férfi, hogy szép vagyok, csak azt is inkább kicsit burkoltan, mert azért nekik is van eszik és el akrják kerülni a nyomulás látszatát.

Én sem értem miért van mind ez :/ Egyszer rákérdeztem anyumnál, hogy neki mi a véleménye és mondta, hogy szerinte a fiatal fiúk fejletlenek és más az ideáljuk, mint az érettebb pasiknak...

Ez már az én véleményem, észrevételem : a fiúknak úgy 18-20 éves koruk körül kezd kialakulni az ízlésük a nők irányában. Addig nem mindegyik tudja milyen lány kell neki igazán, inkább sodródik az árral és az aktuális "divat" szerint választ barátnőt. De persze ez a harmincasoknál teljesen máshogy van, mivel ők más értékrennddel és kialakult ízlésvilággal rendelkeznek.

Én is keresem kérdésedre a választ, és ne vedd feltétlenül kenyérnek, amit mondok. Mert ahogy nincs két egyforma kő, két egy forma ember sincs... és lehet hogy másnak más a véleménye, nekem EZ :)

2011. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*nekik is van eszük
2011. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!