Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fellevegősödött épített...

Fellevegősödött épített zselés műkörmömet hogyan "kezeljem"? Hogyan javíthatnék a kinézetén a következő töltésig?

Figyelt kérdés
2-3 hét mulva kellene legközelebb körmöshöz mennem, kicsit látszik a lenövés és pár helyen fellevegősödött. Reszelhetném, vagy hogyan tegyem szebbé a körmöm??? Ha a felső rétegből egy nagyon keveset (lakknyi vastagságút) lereszelek, semmi baja nem lesz, igaz?! :)
2009. ápr. 16. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ga fellevegősödött, akkor mindenképpen le kéne szedni, mert különben berohad, és három hónapig csak sötét körmökkel rohangálhatsz, mert átlátszana a zöld.


egyébként nyugodtan lereszelheted amúgy, utána kipolírozod és befested. bár szerintem a körmöt két hetente illik csinálni és nem havonta, és akkor nem forul elő ilyesmi.

2009. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 4 hetente járok körmöshöz, ritkán lewegősödik fel. Ha mégis, akkor fogom az elektromos reszelőt (finom munkát wégez), aztán lereszelem teljesen a felhólyagosodott részt, polírozom és lefestem. Ha szépen csinálod, alig észrewehető az eredmény. Sok sikert és mondd meg a körmösödnek, hogy tisztítsa meg jobban a körmöd!
2009. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!