Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Régebben nagyon visszahúzódó voltam, most teljesen megváltoztam.

Figyelt kérdés

Lányok? :) Szerintetek?

16F

[link]


2011. aug. 23. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Eddig édi voltam de most már...cuki vagyok XD"
2011. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a napszemcsi meg a sapi miatt az arcodból nem sok látszik, csak az, hogy kicsit duci a fejed. De ez az öltözködési stílus nekem amúgy sem jön be...
2011. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uhh, az öltözködésed nem jön be és van rajtad némi súlyfelesleg is. A hajad meg olyan mint a bohócoknak...


[link]


Nekem olyan "elvontnak" tűnsz, szóval nem megnyerő a külsőd bocsi.

2011. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ugh...ez eléggé eröltetett ahogyígy kinézel barátom...

Nem tetszik.

2011. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy szemüvegtől meg sáltól (hajóllátom) nem leszel 'menőbb...'
2011. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de feltöltesz ide magadról 1 álcázott képet?miéert nem bohóc álarcot vettél fel,illene a hajadhoz.és tényleg kövér lehetsz..hogyan itéljünk meg igy?

viccet csinálsz magadból..

2011. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy fiú a suliban,kb 165 cm és 100 kg,zöld v narancsszínű melegítőt hord.Asszem villanyszerelőnek tanul.Mindig integet meg bambán vigyorog.Nem te vagy az?Mert akkor csak most szólok,nem jössz be,és inkább maradj visszahúzódó.Attól h egy jó pasi a haverod,te még nem vagy az,és légyszi ne rémízgesd a csajokat,mert nagyon kellemetlen =/
2011. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ez a fotó nagyon gáz.

Lehet, hogy ha látszana az arcod (vagy BÁRMI belőled), az vonzó lenne, de ez így kritikán aluli.

2011. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a kérdésedre a válasz, nagyon jól tetted, hogy megváltoztál :)

nincs veled semmi gond, ha így érzed jól magad, ahogy most vagy, nem kell fogynod, ha egy lány így nem fogad el téged, akkor meg sem érdemel

2011. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!