Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Visszahúzodó...

Mit tegyek? Visszahúzodó vagyok a fogsorom miatt

Figyelt kérdés

Elöl a felső fogsoromnál,pont középen van egy hézag a fogaim között.Ez miatt nem merek mosolyogni,beszélni is csak a hozzám közel álló személyekkel,félénk vagyok...

(ezt tényleg nem beképzeltségből mondom,mert valóban nem vagyok az) de mások szerint \'nagyon szép\'vörös,göndör hajam van,magas karcsú,szép arc meg ilyeneket mondanak de én nem értem a fogaimat nem látják??mert engem nagyon zavar...lesz fogszabályozóm de max csak szeptemberen...Most akkor nagyon ronda lennék????????Mennyire kiábrándító ez?

Elöre is köszönöm.


2009. máj. 2. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez igazán nem gáz. a szünet a fogsorban egyáltalán nem von le sztem senkinek a szépségéből. én a helyedben nem is szabályozhatnám. még szexepil is lehet. nehogy már emiatt legyenek gátlásaid!
2009. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Avalanche válasza:
100%

Ne szégyelld magad a fogsorod miatt! Mindenkinek van valami hibája, ez meg tényleg annyira minimális dolog. Ismerőseid szépnek tartanak, mi a gond? A másik meg: téged zavar, ha valaki alacsonyabb a szokásosnál (esetleg magasabb), kicsit görbe az orra, szemüveges vagy egyéb, ha amúgy egy megnyerő és ezt leszámítva jól kinéző egyén?

Korrigálni persze lehet fogszabályzóval, ha nagyon zavar, de ez nem ér annyit, hogy elbújj miatta, nekem elhiheted. =)

2009. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyire. Sajnos engem sem a legszebb fogsorral áldott meg az Isten, és még szabályoztatni sem tudom, bizonyos okok miatt, csak műtéttel lehetne, de...

Annyit nem ér meg nekem. Én elfogadtam magam ilyennek. Nem a fogsorodon múlik, hogy valakinek tetszel-e, hidd el. És tényleg egy kis szünet még szexis is lehet. Nem vagy ronda egy ilyen szépség hiba miatt, ha egyátalán ez szépség hiba. Ne legyél visszahúzódó emiatt. Ha valakinek kellesz, akkor kellesz neki azzal a kis szünettel is, hidd el.

2009. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagyon csúnyák voltak a fogaim össze-vissza álltak. Már több mint fél éve van fogszabim. a felső fogsorom már nagyon szépen helyre jött:) az alsó is mák kezd szép lenni:)

én is azt hittem hogy mindenki azt nézi hogy milyen csúnyák a fogaim ha fotoztas köse mert vigyorogni csak egy kis mosoly volt.:D Mostmár sokkal nagyobb az önbizalmam:)

2009. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj, nekem pont egy ilyen miatt tetszett meg egy lány régebben. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem tetszik ha valakinek van ott egy hézag. Ha egyébként szépek a fogaid, semmi baj velük akkor nyugodtan mosolyoghatsz, nem hinném hogy bárki is rondának tartana emiatt.
2009. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik szemfogam ferde, hordtam fogszabályzót- estit, ami a két metszőfogamnál szűkítette az addigi rést, de a szemfogam megmaradt ferdének. Szerintem semmi baj vele nem érzem gáznak, gondolj bele, ettől még szép vagy, más akinek mondjuk az arca csúnyább vagy bármi más, mennyivel rosszabb helyzetbe van :), ne szomorkodj emiatt én se teszem.
2009. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!