Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire tetszetos egy ilyen...

Mennyire tetszetos egy ilyen testalkat? (Sportosabb, izmosabb no, kisebb cicikkel. )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kort es nemet is irjatok, kivancsi vagyok, hogy altalaban milyen koruaknak/nemueknek tetszik ez es kiknek nem.


2011. aug. 24. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó képen kívül az összes többi nagyon tetszik.

Szerintem iszonyú jó alakja van. Nagyon szép,le a kalappal aki így kitudja magát formázni.18L

2011. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tetszenek általában, de aki a képen van, nem jön be.

23N

2011. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!


Nem konkretan erre a lanyra gondolok, arcot nem is kell nezni, csak a testalkatot.

2011. aug. 24. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
túl kicsi a melle, és ezáltal nagyon nőietlenné válik...ha nagyobbak lennének a mellei sokkal szebb lenne.
2011. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem annyira nem jön be. Szerintem az enyhén vékony/normális alkatű, normális mellű nők szebbek. Bár szerintem nem gáz, ha valakinek kicsit kisebb a melle.

12 éves, lány vagyok.

2011. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs is kis melle,csak nincs felnyomva mint a nagy átlagnak(-.-),annyira nem izmos a lába,csak a vádlija,különben csak vékony a cmobja és feszesítő gyakorlatokat végez rá max,és szép lapos a hasa

sztem szép:)

16/l

2011. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsón már túl "vállas" , de amúgy rendbe van, a melle is szép.


16/L

2011. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!