Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 6 éves koromba kiszúrták a...

6 éves koromba kiszúrták a fülemet, de nem akartam fülbevalót/elhagytam, és a lyuk benőtt. Hogyan tudnám itthon, magamnak újra kilyukasztani, hogy ne fájjon nagyon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:53
 1/10 hot_kiss ***** válasza:
34%
Átszúrod.
2011. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb,ha kozmetikus csinálja. Ha nagyon magadnak akarod,vegyél steril tűt,legyen nálad jód és fülbevaló-lehetöleg orvosi aranyból. Masszírozd a fülcimpádat addíg,amíg fájni nem fog,aztán döfj. Ha megvan a lyuk,akkor jön a neheze-tedd bele a fülbevalót.
2011. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a lyuk már beforrt régen, valszeg te sem látod. egyszerűbb ha újra kilöveted - nem hiszem hogy sokba kerül.. ha mégis magadnak akarod, akkor forró tűvel és alkohollal - de a fülcimpája mindenkinek vastag, tehát én nem ajánlanám, hogy magadnak csináld, mert tuti fájni fog.. legalább kérj meg valakit.
2011. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Irány a kozmetikus!

a francnak se kell, hogy begyulladjon

2011. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kozmetikus 1 pillanat alatt kilövi neked, és nem is fáj, nem gyullad be, ráadásul adnak hozzá steril fülbevalót is, amit benne kell hagyni egy darabig.
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a lyuk még megvan

a fülbevalót félig bele tudom rakni

nekem úgy tűnik, hogy csak egy vékonyabb bőrréteg nőtt csak össze

2011. jún. 28. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:
azt a fülbevalóval ki tudod lyukasztani, ha erőszakosan tolod.
2011. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha annyira te akarod kiszúrni akkor a gyógyszertárba vegyél branultút (zöldet mert az akkor mint egy átlag fülbevaló). Ha megvan akkor legyen előtted a steril fülbevaló. Jelöld be a füleden tollal vagy akár mivel hogy hol is akarod szülni. Ha megvan hátulról szúrd és amikor átszúrtad akkor a tűt vedd ki de a műanyagot ne. Ha kiveteted a tűt akkor tedd a műanyagba a fülbevalót és lassan kezd el kihúzni hátrafelé a műanyagot. És már csak annyi dolgod van hogy rátedd a fülbevaló hátulját és kész. Jah meg a tűt becsomagolva kidobni.
2011. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy branultű kb. 30 Ft. előző voltam:D
2011. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CoD 4 válasza:
Szurd át es annyi.(Persze tüvel!)
2011. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!