Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumi avató...

Milyen kollégiumi avató feladatokat tudtok?

Figyelt kérdés
Nemsoká jön a szeptember, és a sok elsős kollégista. Valami jó feladatokat szeretnék.Nem megalázót inkább csapatépítőt ahol az elsősök is jól érzik magukat mégis jót szórakozunk rajtuk. Ötletek, élmények stb.
2011. aug. 25. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szija, mi tavaly játszottunk olyat (9-es , most már 10-es vagyok), hogy kiküldtek pár embert, a többiek bent maradtak a teremben. Valaki mondta, hogy, akit most majd behívnak, akkor majd azt amit mondani fog, azt fogja mondani ekkor és ekkor. ... Aztán bejön a kiküldött,kiállítják előre és mindenki csendben várja mit mond, a meglepődéstől biztos mond valamit.

(Nekem pld az volt, hogy mit fogok mondania nászéjszakámon , és én azt mondtam , hogy: Ennyi? .. Most is piszkálnak vele, de hidd el jókat lehet rajta nevetni)

2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy szokták avatni a gólyákat,összegyújtenek egy csomó elgondolkodtató kérdést,találós kérdést,és ha jól válaszol akkor békén hagyják,ha nem tudja a választ,illetve rosszul válaszol,akkor kicsit megszivatják,ilyenekkel:rappelje el a himuszt,táncoljon valami hülye zenére,ugráljon fél lábbon,és énekeljen valamit,vagy simán enekeljen,szinleljen orgazmust(ez kicsit durva),keringőzzön ez egyik felsős fiúval rockzenére,hasonlók.Mindezek előtt bemutatkozik,és kell mondjon magáról valami vicceset.


Én most másodikos leszek,úgyhogy én is várok még ötleteket,sőt asszem én is fogok felrekni kérdést ezzel kapcsolatban.Majd linkelek neked,ha jönnek jó válaszok.:D

2011. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!