Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy fenékre van torna? Milyen?

Nagy fenékre van torna? Milyen?

Figyelt kérdés

Régen nem volt nagy a fenekem,de meghíztam,lefogytam,meghíztam...stb.(ezek az ingadozások még alsóba elkezdődtek,kb 4-be,5-be viszonyítva nagyon dagi voltam),és ugye az nem megy mindenhonnan csak úgy,a kasamon maradt egy pici(de azon dolgozom és úgy látom hatásos:D),és a fenekemen(azáltal a combom felső részén,nem széles,ha elölről nézik,de ha oldalról úgy kiszálesedik a fenekem miatt kicsit aránytalanul)...

amúgy nem plöttyedt a fenekem,kemény....akkor is lehet hatásos a torna?vagy felejtsem örökre,hogy kicsit kissebb lesz a fenekem?:/


2011. aug. 25. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Gugolás. (asszem)
2011. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
47%
fogyókúrás diéta és aerob mozgás,ennyi
2011. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, az offért de a hasadon milyen gyakorlatokat végzel? :)
2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hasadra* :D
2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

ennek a haserősítős videóit nézd meg:)+csinálok mellé 35 felülést,közvetlen utána(ott írja az oldal h 5 percet állíts össze a gyakorlataiból és én az 5 perc után csinálom a sima felülést)+kardio(általában ugrókötél vagy tánc)

köszi a válaszokat:)

neked meg sok szerencsét és kitartást:D

2011. aug. 26. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm ! :)
2011. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!