Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Latsz valtozast? (Torna...

Latsz valtozast? (Torna miatt, regi kerdes folytatasa. )

Figyelt kérdés

Tettem fel kerdest bo egy honapja.

Szerepelt benne ez a foto:

[link]

[link]


Majd ez, ami masfel honappal kesobb keszult:

[link]


Most pedig megmutatnam ezt, ez mai foto:

[link]


A kerdesem ugyanaz: latsz kulonbseget a korabbi kephez kepest?

Mennyire eszreveheto?


Szeretnem kiemelni, hogy a kerdesem nem arrol szol, hogy szep-e a testem, vagy ronda, tisztaban vagyok vele, hogy felsorolhatatlan mennyisegu hibam van, nem muszaj kulon kiemelni, hogy az en testem a legrondabb a vilagon, egyenesen undorito, stb (ahogyan a multkor 1-2 valaszolo).

Koszonom!


2011. aug. 19. 07:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de szerintem sokat változtál és pozitív irányban.. :)

Gratulálok!

2011. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én nem veszek észre semmi változást. Jó alakod volt az elején is. De ezt inkább neked kell látni, mert én is feltettem egy ilyen képet még régebben (meg is bántam), és tök máshogy tűnt fényképen az alakom mint a valóságban.
2011. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
van különbség. akkor is vékony voltál, de ez a mostani már túl vékony. számomra ez a változás negatív!
2011. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
igen,a combjaid kisebbek lettek és izmosak a vádliddal együtt,meg némi változást látok a hasadnál.
2011. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!


Kozben a sulyom egyebkent nott, 4-5 kiloval vagyok tobb, mint telen/tavasszal.


Pont azert kezdtem el tornazni, mert sok volt a stressz es a munka az elmult egy evben, korabban sportoltam, de abbahagytam, mert sem idom, sem energiam nem volt ra.

Sokat fogytam sajnos (nem akartam), de kozben meg allagra nagyon puha voltam, puha volt mindenem. Lehet, hogy hulyen hangzik, de igy igaz.


Probaltam ugy hizni, hogy sokat ettem ossze-vissza, de

1. a gyomrom nem birta

2. aranytalanul jott fel, ami feljott, nagyresze a fejemre, max combra, mashova nem

3. narancsboros lettem


Azutan kezdtem el inkabb tornazni, plusz inkabb eszem ugy, ahogy regen is, csak figyeleke arra, hogy a folyadek, feherje tobb legyen, mint telen.

2011. aug. 19. 08:19
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát, a legelső képen sokkal jobban néztél ki. :S
2011. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
jézusom, kirázott a hideg, szedjél magadra még vagy 10 kg izmot
2011. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hm, koszonom utolso valaszolo, holnapra meglesz.

Most osziten: szerinted egy nonek csak ugy hipp-hopp sikerult magara szednie 10-15 kg izmot? Oszinten kerdezem.


Sajnalom, hogy kifejezett keresem ellenere nem sikerult az utolso ket valaszolonak a kerdesre valaszolnia es offolnak...

En nem kotekedni akarok, csak siman kerlek benneteket, hogy a kerdesemre valaszoljatok, ha nem megy, akkor pedig nem muszaj irni semmit sem. :(

2011. aug. 19. 09:18
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
utolsó vagyok: nem mondta senki, hogy 2 nap alatt szedj fel izmot, de tingli-tangli tornával nem is fog menni és semmi látványos változás nincs
2011. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Segitseget adnal?

Leirom a korlataimat:

itthon tudok sportolni, szoban belul, anyagi raforditas nelkul (eddig csak 2 par sulyzora, egy ugrokotelre tudtam kolteni), napi egy oram van ra.

Csak olyan jo, ami teljesen csendben vegezheto (az ugrokotelbol epp emiatt nem lett semmi).

A korulmenyek: egy masfel es egy ket es fel eves gyereket nevelek egyedul, elhagyni a lakast nelkuluk nem tudom, szabadidom nics, futni jarni mellettuk nem tudok, konditerembe foleg nem, penzem sem lenne ra jelenleg, de magammal vinni sem tudnam oket.

Ok delben alszanak, a mellettuk levo szobaban (nyitott ajto mellett) tudok tornazni teljes nema csendben napi egy orat. Meg a levegovel is ovatosan banok, mertha hangosabban lihegek, akkor mar mehetek is visszaaltatni valamelyiket.

Ez nem kifogas, "sajnos" ebben a helyzetben vagyok (bar ez nem sajnalni valo, mert minden mas szempontbol meg nagyon szuper). Vannak koralataim.

Ha ennek megfeleloen tudsz nekem segitseget, tippet adni, akkor azt halasan megkoszonom!

Es ezt komolyan irom, nem ironikusan! Sokszor itt felreertheto.

2011. aug. 19. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!