Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Okoz valamien maradando...

Okoz valamien maradando serulest, ha a zsele lampaba helyezesekor megeget?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 10:14
 1/4 B-Eniko ***** válasza:
Azért éget a zselé, mert a halmazállapot változás hőképződéssel jár. Ha esetleg még érzékenyebb a körmöd, az is kellemetlenebbé teheti. Az én vendégeim körmének soha semmi baja nem lett ettől. Egy pár másodpercig kellemetlen, de nem hiszem, hogy maradandó sérülést okozna. Még nem is hallottam ilyenről. Viszont ilyenkor, mielőtt berakod a lámpába, mindig 10 mpig szórt fényben tartsd a körmöd és nem lesz baj.
2011. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is égetett már,kellemetlen volt de semmi baj nem lett(Azonkívül hogy 2nap múlva lepotyogtak a körmök,de nem tudom lehet nincs összefüggése.Ugyhogy inkább hanyagoltam azt a körmöst)
2011. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is égetett 1-2x, akkor kihúztam gyorsan,de nem volt maradandó,sőt semmi sérülés nem volt, csak kicsit fájt.
2011. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat :)
2011. aug. 27. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!