Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vezethet ez a lány a...

Hogy vezethet ez a lány a szépségversenyen?

Figyelt kérdés

szerintem nem szép és sokkal szebb lányok vannak nála,mégis sokkal több pontszáma van.

[link]

nektek tetszik?


2011. aug. 25. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem szép, pedig még rendesen szét is van photoshoppolva, tükörsima bőr, plusz még azok a hülye hatások, főleg az a fehér pöttyös... a facebookos képei között pedig egyenesen borzasztóak vannak, én se nézek ki minden képen jól, de legalább nem rakom fel...

Facebookon 861 ismerőse van, nyilván még a barátok-rokonok is mozgósítva vannak, esetleg máshol is hirdet.


Az ilyen szavazásokon sosem a legszebb-legjobb nyer.


Egy netes fotóversenyen is kint voltak a szebbnél-szebb profi képek, erre egy hülyegyerek nyert, aki kb. a gépén keresett egy random képet magáról (!) és felszavaztatta a haverjaival.

Ők pedig borzasztó helyesírással a kép alatt beszélgettek, hogy "hajrá, +1, nyerjél, szólok Sanyinak is, ezért hívj meg sörre". Akik pedig esetleg méltatlankodtak, hogy egy fotóversenynek nem ez a lényege és legalább kimehetett volna az udvarra fát-füvet fotózni, azokat leugatták, hogy mit féltékenykednek XY-ra, övé a legjobb kép, neki vannak barátai akik segítenek, a károgók pedig magányosan megrohadhatnak a sz@r képeikkel.

A szervező helyében kizártam volna a gyereket.

2011. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Húúú hát ez nagyon ronda...ennél még én is szebb vagyok, pedig én nem is vagyok szép!
2011. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Hm..nem is értem mi értelme mindenkinek könyörögni,hogy szavazzanak.Nem épp az a lényege,hogy megmérettessék magukat?Így az egész nem érne számomra semmit,hisz ez egy hamis dolog:S Hát nah van ilyen.

Mondjuk én nem indulnék ilyesmin,szóval annyira nem érint meg,de azért sz*r dolog.

2011. aug. 25. 21:29
 24/24 anonim ***** válasza:
Jézus... ennek a csajnak olyan a feje mintha kapott volna egyet az arca közepébe :DD
2011. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!